Kur stoti 2016. Priėmimas Lietuvoje pdf, epub, mobi

Kur stoti 2016. Priėmimas Lietuvoje |

Atsisiųsti knygą Kur stoti 2016. Priėmimas Lietuvoje pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Leidybos studija

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 21×30, minkšti viršelisi
 • Puslapių skaičius: 310
 • ISBN ar kodas: 9786098013382


 • Kur stoti 2016. Priėmimas Lietuvoje.pdf
  Kur stoti 2016. Priėmimas Lietuvoje.epub
  Kur stoti 2016. Priėmimas Lietuvoje.mobi


  Kur stoti 2016. Priėmimas Lietuvoje pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kur stoti 2016. Priėmimas Lietuvoje pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kur stoti 2016. Priėmimas Lietuvoje knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kur stoti 2016. Priėmimas Lietuvoje pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kur stoti 2016. Priėmimas Lietuvoje aprašymas

  Aprašymas

  Pasirodė naujas žurnalas „Kur stoti 2016“ – kaip ir praėjusiais metais, mėnesiu anksčiau, atsinaujinęs ir „pastorėjęs“ – jame 310 puslapių. Žurnale pateikta svarbiausia ir naujausia informacija šiais metais stojantiesiems į universitetus, kolegijas bei profesines mokyklas.

  Ką tik dienos šviesą išvydusiame „Kur stoti 2016“ žurnale surinkta naujausia šių metų informacija: kokios numatomos naujovės stojantiesiems, priėmimo tvarka į universitetus ir kolegijas, konkreti kiekvienos specialybės konkursinio balo sandara, atskirieji priėmimai, kokius dalykus mokysitės įstoję į universitetus bei kolegijas, kiek kainuos studijos, kokie reikalingi dokumentai, tarptautinių užsienio kalbų egzaminų įvertinimai ir dar daug visko.

  Konkursinis balas – kaip buvo pernai?
  Žurnale pateikiami pernai metais stojusiųjų į aukštąsias mokyklas konkursiniai balai – su kokiais žemiausiais balais buvo galima įstoti į nemokamas ir mokamas vietas bei nurodomas konkursinio balo vidurkis.
  Susiskaičiuoti savo konkursinį balą galite „Kur stoti“ konkursinio balo skaičiuoklėje: www.kurstoti.lt/kbs. Kuo jis svaresnis – tuo didesnė sėkmės galimybė.

  Ypač kasmet keičiasi ir žurnale pateikiami atnaujinti dalykų, kurios studijuosite įstoję į pasirinktą studijų programą, sąrašai – kad geriau suprastumėte ką renkatės (išsamiai aprašyta per 500 universitetų, apie 350 kolegijų studijų programų ir apie 200 profesinių mokyklų mokymo programų).

  Taip pat žurnale rasite informaciją apie visas Lietuvos profesines mokyklas ir įdomių straipsnių – kodėl verta čia mokytis. Ir smagūs, asmenybę bei polinkius atskleidžiantys 3 nauji testai su išsamiais patarimais.

  Viskas vienoje vietoje: išsami informacija apie 20 universitetų, 22 kolegijas, 75 profesines mokyklas.

  Leave a Reply