Kūrybos džiaugsmas. Meninis konstravimas iš plastiko pdf, epub, mobi

Kūrybos džiaugsmas. Meninis konstravimas iš plastiko | Zita Lapinskienė

Atsisiųsti knygą Kūrybos džiaugsmas. Meninis konstravimas iš plastiko pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Ciklonas

 • Išleidimo metai: 2005
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9955-497-56-4


 • Kūrybos džiaugsmas. Meninis konstravimas iš plastiko.pdf
  Kūrybos džiaugsmas. Meninis konstravimas iš plastiko.epub
  Kūrybos džiaugsmas. Meninis konstravimas iš plastiko.mobi


  Kūrybos džiaugsmas. Meninis konstravimas iš plastiko pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kūrybos džiaugsmas. Meninis konstravimas iš plastiko pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kūrybos džiaugsmas. Meninis konstravimas iš plastiko knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kūrybos džiaugsmas. Meninis konstravimas iš plastiko pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kūrybos džiaugsmas. Meninis konstravimas iš plastiko aprašymas

  Aprašymas

  Šiame leidinyje pateikiamos rekomendacijos konstravimui iš plastiko ir kitokių medžiagų-popieriaus, kartono, vielos ir kt. Pateikiamos įvairių rūšių plastiko plėvelių, plastikinių šiaudelių pritaikymos galimybės.
  Plastiko pasirinkimas labai didelis ir kiekviena jo rūšis pasižymi savo ypatybėmis. Dirbdami su įvairių rūšių spalvotu plastiku vaikai lavina ir ugdo spalvos pojūtį. Visi plastiko darbai suskirstyti pagal technologijas, pradedant nuo paprastesnių darbelių. Taip pat leidinyje pateikti spalvoti Klaipėdos kolegijos Pedagogikos fakulteto studentų, būsimų pradinių klasių mokytojų, praktiniai kūrybiniai darbai.

  Leave a Reply