Kvankos pdf, epub, mobi

Kvankos | Roald Dahl

Atsisiųsti knygą Kvankos pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Garnelis

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 112
 • ISBN ar kodas: 9789955883456


 • Kvankos.pdf
  Kvankos.epub
  Kvankos.mobi


  Kvankos pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kvankos pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kvankos knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kvankos pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kvankos aprašymas

  Aprašymas

  Ponas ir ponia Kvankos nuolat krečia vienas kitam šlykščias šunybes. Galvą guldau, kad bjauresnių žmogėnų nesi matęs. Jie niekada nesiprausia, gaudo paukščius pyragui su paukštiena ir nekenčia vaikų. Perskaityk knygą ir sužinosi, kokią šunybę iškirto šlykštūnams Kvankoms paukštis Rubuilis su beždžionių Marmanosių šeima.

  “Kvankos” – nauja humoristinė anglų vaikų rašytojo Roaldo Dalio knyga, pasakojanti apie nepaprastus, juokingus dviejų keistuolių nuotykius. Tiems, kas skaitė kitas šio rašytojo knygas – “Stebuklingieji Džordžo vaistai”, “Čarlis ir šokolado fabrikas”, “Matilda”, “Raganos”, “DGM”, “Nuostabusis ponas Lapinas”, – tikrai patiks ir ši, šmaikščiai ir juokingai parašyta, knyga. Lietuvių kalba “Kvankos” leidžiamos pirmą kartą.

  Vertė Danguolė Žalytė

  Leave a Reply