Kvarkai, chaosas ir krikščionybė (serija “Siekiantiems begalybės”) pdf, epub, mobi

Kvarkai, chaosas ir krikščionybė (serija

Atsisiųsti knygą Kvarkai, chaosas ir krikščionybė (serija “Siekiantiems begalybės”) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Vox Altera

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 16×24, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 80
 • ISBN ar kodas: 9786098088113 • Kvarkai, chaosas ir krikščionybė (serija “Siekiantiems begalybės”).pdf
  Kvarkai, chaosas ir krikščionybė (serija “Siekiantiems begalybės”).epub
  Kvarkai, chaosas ir krikščionybė (serija “Siekiantiems begalybės”).mobi


  Kvarkai, chaosas ir krikščionybė (serija “Siekiantiems begalybės”) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kvarkai, chaosas ir krikščionybė (serija “Siekiantiems begalybės”) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kvarkai, chaosas ir krikščionybė (serija “Siekiantiems begalybės”) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kvarkai, chaosas ir krikščionybė (serija “Siekiantiems begalybės”) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kvarkai, chaosas ir krikščionybė (serija “Siekiantiems begalybės”) aprašymas

  Aprašymas

  Teologinis leidinys “Kvarkai, chaosas ir krikščionybė. Klausimai mokslui ir religijai” – tai jau ketvirtasis Lietuvos ir Latvijos jėzuitų provincijos inicijuojamo projekto „Siekiantiems begalybės“ leidinys.

  Pagrindinis projekto tikslas – prisidėti prie mokslo ir tikėjimo dialogo puoselėjimo, nes gerai pagrįsti naujausi moksliniai atradimai neišvengiamai skatina kelti Dievo egzistavimo klausimą.

  Knygoje “Kvarkai, chaosas ir krikščionybė. Klausimai mokslui ir religijai” pateikti trys skirtingi būdai, kaip susidurdami su mokslo iššūkiu žmonės ieško atsakymų į įvairius jiems rūpimus egzistencinius klausimus.

  Ar mokslas teikia faktus, o religija tik nuomones? Ar Visatoje yra ženklų, rodančių, kad ją sukūrė Kūrėjas? Ar mokslininkas gali tikėti stebuklais ir melstis?

  Johnas Polkinghorne’as (g. 1930), Kembridžo universiteto matematinės fizikos profesorius, 1982 m. tapęs anglikonų dvasininku, jau daug metų domisi teologijos ir mokslo sąveika ir šioje knygelėje į šiuos fundamentalinius klausimus atsako paprastai, aiškiai, gyvai ir nuoširdžiai.

  “Būdamas mokslininkas ir anglikonų dvasininkas, stengiausi suprasti, kaip vienas su kitu susiję mokslinis ir religinis požiūriai į pasaulį. Ar mums reikia kurį nors iš jų rinktis, ar vis dėlto jie vienas kitą papildo taip, kad kartu teikia pilnatviškesnį vaizdą nei kiekvienas atskirai? Manau, mums reikia mokslo ir religijos ir jie gali vienas kitam pasakyti daug svarbių dalykų. Tikiuosi, kad ši knygelė padės šį pokalbį įsitraukti ir kitiems. Mėgstu sakyti, jog esu “dviakis”, žvelgiu į tikrovę iš dviejų – mokslo ir religijos – perspektyvų. Toks regėjimas padeda man pamatyti daugiau nei žiūrint tik kuria nors viena akimi.”

  Johnas Polkinghorne

  Visos serijos “Siekiantiems begalybės” knygos:

  Tikėjimo slėpinys. Įvadas į katalikybę

  Didieji klausimai vaikams

  Mokslas ir tikėjimas. Naujasis įvadas

  Kvarkai, chaosas ir krikščionybė

  Dešimt visuotinių principų

  Jėzus. Istorinis portretas

  Didieji klausimai jaunimui

  Nevykėlio laiškai

  Geroji Naujiena mažiems ir dideliems

  Kodėl mes? Kaip mokslas iš naujo atrado, kad mes sau – paslaptis

  Didieji klausimai vaikams ir tėvams

  Penki antikatalikiški mitai

  Katalikų Apšvieta. Pamiršta pasaulinio judėjimo istorija

  Iš anglų kalbos vertė Gedinimas Žukas

  Leave a Reply