Kvepalai. Aromatų magija, arba olfaktorinės istorijos pdf, epub, mobi

Kvepalai. Aromatų magija, arba olfaktorinės istorijos | Aistis Mickevičius

Atsisiųsti knygą Kvepalai. Aromatų magija, arba olfaktorinės istorijos pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 416
 • ISBN ar kodas: 9786094039898


 • Kvepalai. Aromatų magija, arba olfaktorinės istorijos.pdf
  Kvepalai. Aromatų magija, arba olfaktorinės istorijos.epub
  Kvepalai. Aromatų magija, arba olfaktorinės istorijos.mobi


  Kvepalai. Aromatų magija, arba olfaktorinės istorijos pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kvepalai. Aromatų magija, arba olfaktorinės istorijos pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kvepalai. Aromatų magija, arba olfaktorinės istorijos knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kvepalai. Aromatų magija, arba olfaktorinės istorijos pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kvepalai. Aromatų magija, arba olfaktorinės istorijos aprašymas

  Aprašymas

  Intuityviai pasirinktas kvepalų aromatas – mūsų sielos veidrodis, atspindintis asmenybės unikalumą, nuotaiką, savitą skonį ir net visuomeninį statusą. Kvepalai yra neatsiejama įvaizdžio dalis, suteikianti papildomo žavesio ir pabrėžianti asmens individualumą. Be to, kvepalai geba pažadinti sentimentus ir tarsi laiko mašina mintimis nukelti į jums svarbias praeities akimirkas.

  Nors kvepalai daugeliui yra neatsiejama kasdienio gyvenimo dalis, apie juos ir jų kūrėjus žinome labai mažai. Šią spragą siekia užpildyti ir pirmą lietuvišką knygą apie kvepalus – “Kvepalai. Aromatų magija, arba olfaktorinės istorijos” – pristato parfumeris Aistis Mickevičius – pirmojo Lietuvoje registruoto nišinės parfumerijos prekės ženklo FUMparFUM įkūrėjas.
  Pasinerkite į pačias įdomiausias, neretai su mada susijusias kvapų pasaulio istorijas, susipažinkite su legendiniais kvepalų kūrėjais, išmokite iš gausybės kvepalų asortimento atrasti savąjį aromatą ir sužinokite, kuo pasaulis kvepia šiandien ir pastaruosius šimtą metų!

  Leave a Reply