Kvepalų keliu pdf, epub, mobi

Kvepalų keliu | Cristina Caboni

Atsisiųsti knygą Kvepalų keliu pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 13×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 400
 • ISBN ar kodas: 9786090119501


 • Kvepalų keliu.pdf
  Kvepalų keliu.epub
  Kvepalų keliu.mobi


  Kvepalų keliu pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kvepalų keliu pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kvepalų keliu knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kvepalų keliu pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kvepalų keliu aprašymas

  Aprašymas

  Kvepalai – tai kelias. Juo eidamas atrasi savo sielą.

  Elena niekuo nepasitiki. Tik kurdama kvepalus ji užsimiršta, tik apsupta gėlių, vaisių ir prieskonių aromato žino, kaip nugalėti savo baimes. Kartu kvepalai jai primena ir skaudžią praeitį, kurią ji nori pamiršti. Tačiau norėdama sukurti Tobulus kvepalus, Elena turės atverti jausmus. Elenai kvepalai – kelias ne tik į savo, bet ir į kitų žmonių širdį. Kvepalai atveria slapčiausias mintis, atskleidžia tikruosius troškimus: vilkdalgiai skatina pasitikėti, mimozos suteikia laimę, vanilė apsaugo, prožirniai neleidžia pasiduoti.

  Dvidešimt šešerių Elena – garsios italų parfumerių dinastijos palikuonė. Jos talentas išskirtinis, o santykis su kvepalais – ypatingas. Mergina ne tik skiria švelniausius kvapus – įspėjusi slapčiausius žmonių troškimus, ji gali sukurti kvepalus, padėsiančius susigrąžinti prarastą meilę, įveikti drovumą ar atgauti sielos ramybę.

  Likimas, iš gimtųjų namų Florencijoje atvedęs Eleną į vieną didžiausių Paryžiaus laboratorijų, suteikia jai neįtikimą galimybę kurti ir kartu priverčia patirti ne vieną didelį išbandymą.

  „Kvepalų keliu“ tai įstabi ir jaudinanti istorija, kuri nukelia į paslaptingą ir magišką kvepalų pasaulį, skaitytojui atskleidžiamos kvepalų kūrimo paslaptys, augalų kvapų reikšmės.

  Perskaitę šią knygą pajusite, kiek daug kvapų mus supa, o suprasdami, kaip jie mus veikia, kitaip juos imsite vertinti. Ir nuo šiol kvepalus rinksitės itin atsakingai.

  Vicky

  Iš italų kalbos vertė Lina Tilindytė

  Leave a Reply