Labirinto prieangyje pdf, epub, mobi

Labirinto prieangyje | Romualdas Lankauskas

Atsisiųsti knygą Labirinto prieangyje pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Eglės leidykla

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 136
 • ISBN ar kodas: 9786094321214


 • Labirinto prieangyje.pdf
  Labirinto prieangyje.epub
  Labirinto prieangyje.mobi


  Labirinto prieangyje pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Labirinto prieangyje pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Labirinto prieangyje knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Labirinto prieangyje pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Labirinto prieangyje aprašymas

  Aprašymas

  Klaipėdoje gimęs rašytojas ir dailininkas Romualdas Lankauskas yra daugelio prozos knygų, novelių, apysakų ir romanų, taip pat kelių Panevėžio ir Vilniaus teatruose pastatytų ir publikuotų pjesių autorius.
  Kaip dailininkas yra suruošęs ne vieną parodą, jų būta ir užsienyje: Suomijoje, Vokietijoje ir Anglijoje. 2008 m. išleistas tapybos albumas.
  Autoriaus literatūrinė kūryba versta į estų, latvių, lenkų, vengrų, rusų, vokiečių, anglų, suomių, danų ir kitas kalbas, publikuota įvairiuose leidiniuose.

  Knygoje “Labirinto prieangyje” pateikiama naujausia jo pastarųjų metų proza, nušviečianti komplikuotas gyvenimo problemas, nevengiant kritiško požiūrio.

  Turbūt nesuklystume šios knygos tekstus, trumpas apysakas ir noveles, pavadinę egzistencine proza. Kodėl taip? Pirmiausia todėl, kad autoriaus dėmesys sutelktas į įvairias šiandieninio žmogaus problemas, jo dramatišką situaciją, kai žemė jam tarsi slysta iš po kojų, bandant įveikti savo negalią. Čia nepamirštami ir kiti kūrėjai, komplikuota jiį kasdienybė, susijusi su vienatve ir aplinkos abejingumu ar priešiškumu, susidūrus su absurdo apraiškomis, kada tenka jas išgyventi ir apmąstyti, nevengiant kritiško požiūrio į daugelį dalykų.
  Tačiau rašytojo paletėje ne vien niūrokos, bet ir kitokios spalvos, nulemiančios kūrinių koloritą, tapant sudėtingos ir prieštaringos būties paveikslą, stebint ją įdėmiu žvilgsniu. Tai proza, skatinanti mąstyti ir kartu su autorium vertinti gyvenimo keistenybes ir jo grimasas.

  Leave a Reply