Laikas į darželį. 12 pasakojimų darželinukams pdf, epub, mobi

Laikas į darželį. 12 pasakojimų darželinukams | Anna Sojka

Atsisiųsti knygą Laikas į darželį. 12 pasakojimų darželinukams pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Presvika

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 21×30
 • Puslapių skaičius: 28
 • ISBN ar kodas: 9789955225317


 • Laikas į darželį. 12 pasakojimų darželinukams.pdf
  Laikas į darželį. 12 pasakojimų darželinukams.epub
  Laikas į darželį. 12 pasakojimų darželinukams.mobi


  Laikas į darželį. 12 pasakojimų darželinukams pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Laikas į darželį. 12 pasakojimų darželinukams pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Laikas į darželį. 12 pasakojimų darželinukams knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Laikas į darželį. 12 pasakojimų darželinukams pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Laikas į darželį. 12 pasakojimų darželinukams aprašymas

  Aprašymas

  Šią knygą rašyti pradėjau po susitikimo su pažįstamomis mamomis ir tėveliais, turinčiais darželinio amžiaus vaikų. Verkimas, baimė, netikrumas – jiems gerai žinomi dalykai. Kaip padėti mažam vaikui, kuris iš saugaus namų pasaulio staiga patenka į darželio tikrovę? Juk mūsų dukrelės ir sūneliai paliekami vieni naujoje aplinkoje, su svetimais žmonėmis… Tokie nuogąstavimai kamuoja tėvus ir dėl dvimečių (ar dar jaunesnių vaikų), lankančių lopšelį, ir dėl trimečių, darželyje krečiančių išdaigas, ir dėl keturmečių bei penkiamečių, reikalaujančių patvirtinimo, kad jiems svarbūs reikalai tikrai susitvarkys.
  Kaip padėti vaikui išgyventi įvairius įvykius, įveikti baimes, rasti galimus sprendimus – kaip tik apie tai ir parašiau.

  Knygos „Laikas į darželį“ pasakojimai įdomūs ir pamokomi. Mažyliai jų klausosi net užgniaužę kvapą.
  Bet svarbiausia – knyga yra terapinio pobūdžio. Ji subtiliu būdu padės vaikui įveikti baimes išeiti iš namų į „platų pasaulį“. Ir vaikui, ir tėvams.
  Tą tikrai gerai žinau, nes „Laikas į darželį“ – knyga, išbandyta su vaikais.

  Leave a Reply