Laikinai jūsų pdf, epub, mobi

Laikinai jūsų | Antanas Šileika

Atsisiųsti knygą Laikinai jūsų pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2019
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 304
 • ISBN ar kodas: 9786094791901


 • Laikinai jūsų.pdf
  Laikinai jūsų.epub
  Laikinai jūsų.mobi


  Laikinai jūsų pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Laikinai jūsų pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Laikinai jūsų knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Laikinai jūsų pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Laikinai jūsų aprašymas

  Aprašymas

  Geriausios 2018 metų knygos autoriaus Antano Šileikos šnipų romanas „Laikinai jūsų“ pasakoja apie sudėtingą Lietuvai tarpukario laikotarpį. Autorius sukurią gyvą ir paslaptingą nepriklausomybę kuriančios šalies vaizdą ir užburiantį laikinosios sostinės paveikslą. Lietuviškojo Džeimso Bondo vardo vertas kontržvalgybos viršininkas Justas Adamonis leidžiasi į kovą dėl valstybės ir meilės…

  Justas Adamonis – caro armijos kontržvalgybos agentas. Carinės Rusijos griūtis ir Lietuvos nepriklausomybės paskelbimas leidžia jam grįžti į Tėvynę. Tiesa, grįžimas lydimas nerimo – tėvų seniai nebėra, o seserį jis matė prieš daugybę metų, dar būdamas paauglys. Ką Adamonis ras karą išgyvenusioje ir dabar su lenkų okupacija kovojančioje Lietuvoje? Kaip atrodo jo gimtasis Kaunas, dabar tapęs laikinąja sostine?

  Tačiau vos Adamonis spėja išlipti iš traukinio, jis yra pakviečiamas dirbti Lietuvos karo kontržvalgyboje. Adamonis tikėjosi pailsėti ir imtis verslo, tačiau pasirenka padėti pirmus nepriklausomus žingsnius žengiančiai šaliai ir leidžiasi į pavojingus žygius. Netrukus paaiškėja, kad iš naujo viską pradedančioje šalyje naujos valdžios problemos lieka senos ir gerai pažįstamos. Adamonis patenka į politinės korupcijos ir išdavysčių voratinklį.

  Justas Adamonis galėtų lengvai dorotis su asmeniniais ir valstybės priešais, išaiškinti užsienio šnipus ir vykdyti pavojingas operacijas, tačiau jam trukdo viena silpnybė. Per karą švelnumo ir meilės pasiilgęs Adamonis pasiduoda antros eilės pusseserės vilionėms. Iš Amerikos su vyru, buvusiu JAV diplomatu, grįžusi pusseserė kelia itin prieštaringus jausmus. Ši aistra gali pakišti koją ne tik Adamonio ateities karjerai, bet ir jo saugumui.

  Antano Šileikos romanas „Laikinai jūsų“ – įkvėptas tikrų įvykių. Čia aprašomas Lietuvos tarpukario laikotarpis, kai Vilniuje šeimininkavo lenkai, lietuviai svajojo atgauti Klaipėdos kraštą, o karo kontržvalgybai laikinojoje sostinėje vadovavo Jonas Budrys.

  „Puikiai suderintas veiksmas ir turinys. Stilingas, ryškus ir prieštaringas šalies atgimimo metraštis bei trileris, kuris tuo pat metu yra ir meditacija.“
  Samantha Harvey, Man Booker premijai nominuota rašytoja

  „Šnipai, uždrausta meilė, biurokratinės kliūtys, nuostabūs maisto ir gėrimų aprašymai, stiprios moterys, į neviltį puolę vyrai. Subtilus humoras. Ir galiausiai liūdesys, kurį sukelia amorali kova dėl valdžios.“
  David Bergen, rašytojas

  Antanas Šileika (g. 1953 m.) – angliškai kuriantis lietuvių kilmės Kanados rašytojas ir literatūros kritikas. Jo memuarų knyga „Basakojis bingo pranešėjas“ Lietuvoje buvo išrinkta geriausia 2018 metų knyga. Romanas apie tarpukario Lietuvos gyvenimą ir kontržvalgybos darbą „Laikinai jūsų“ yra šeštoji autoriaus knyga.

  Iš anglų kalbos vertė Kristina Aurylaitė

  Leave a Reply