Laimė ir meditacija. 28 dienų programa gerai savijautai pdf, epub, mobi

Laimė ir meditacija. 28 dienų programa gerai savijautai | Sharon Salzberg

Atsisiųsti knygą Laimė ir meditacija. 28 dienų programa gerai savijautai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 200
 • ISBN ar kodas: 9786090112670 • Laimė ir meditacija. 28 dienų programa gerai savijautai.pdf
  Laimė ir meditacija. 28 dienų programa gerai savijautai.epub
  Laimė ir meditacija. 28 dienų programa gerai savijautai.mobi


  Laimė ir meditacija. 28 dienų programa gerai savijautai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Laimė ir meditacija. 28 dienų programa gerai savijautai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Laimė ir meditacija. 28 dienų programa gerai savijautai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Laimė ir meditacija. 28 dienų programa gerai savijautai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Laimė ir meditacija. 28 dienų programa gerai savijautai aprašymas

  Aprašymas

  Meditacija – laimingesnio gyvenimo pradžia. Tereikia atsisėsti ir imti kvėpuoti.
  Meditacija padeda patirti gilesnę ramybę, pajusti pilnatvę, sutvirtinti santykius, atsikratyti streso ir įveikti baimes. Ji mažina kraujospūdį ir chroniškus skausmus, padeda susikaupti. Medituojant aktyvinama smegenų veikla, ugdomas gebėjimas išmokti naujų dalykų, smegenys ilgiau išlieka jaunos.

  Knygos “Laimė ir meditacija. 28 dienų programa gerai savijautai” autorė Sharon Salzberg jau daugiau nei trisdešimt metų praktikuoja meditaciją. Šioje knygoje pateikta keturių savaičių programa remiasi ne tik autorės patirtimi, bet ir senovinėmis meditacijos tradicijomis, moderniais neurologijos tyrimais bei neurodharmos bandymais. Sharon Salzberg padeda suprasti, kokie esame patys sau, kaip galime susikurti visavertį gyvenimą ir prisidėti prie harmoningos aplinkos puoselėjimo.
  “Laimė ir meditacija. 28 dienų programa gerai savijautai” – tai knyga žmogui, siekiančiam saviugdos, vidinės ramybės, kūrybingumo ir pusiausvyros.

  „Gražiai paprast?, paprastai graži. Tai knyga, kuri gali būti meditacijos naujoko vadovėlis arba praturtinti ir atnaujinti patyrusio medituotojo žinias. Salzberg moko skaitytojus būti savyje ir sau, o skaitantys šią knygą gali justi, kad autorė yra šalia jų.“
  Marta Beck

  Iš anglų k. vertė Dalė Virginija Jakutienė

  Leave a Reply