Laimės kodas. Septyni laipteliai į vidinę laimę pdf, epub, mobi

Laimės kodas. Septyni laipteliai į vidinę laimę | Marci Shimoff

Atsisiųsti knygą Laimės kodas. Septyni laipteliai į vidinę laimę pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: Minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 376
 • ISBN ar kodas: 9786090101100 • Laimės kodas. Septyni laipteliai į vidinę laimę.pdf
  Laimės kodas. Septyni laipteliai į vidinę laimę.epub
  Laimės kodas. Septyni laipteliai į vidinę laimę.mobi


  Laimės kodas. Septyni laipteliai į vidinę laimę pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Laimės kodas. Septyni laipteliai į vidinę laimę pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Laimės kodas. Septyni laipteliai į vidinę laimę knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Laimės kodas. Septyni laipteliai į vidinę laimę pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Laimės kodas. Septyni laipteliai į vidinę laimę aprašymas

  Aprašymas

  Knygoje „Laimės kodas“ lektorė Marci Shimoff dalijasi įžvalgomis, kaip būti laimingam, nepaisant laimėjimų, tikslų, pinigų, tarpusavio santykių ar kitų išorinių dalykų. Paremta pačiais naujausiais pozityviosios psichologijos ir neurofiziologijos moksliniais tyrimais bei garsiausių pasaulio specialistų žiniomis, papildyta interviu su šimtu tikrai laimingų žmonių, knyga siūlo veiksmingą 7 laiptelių programą, padėsiančią patirti laimės būseną ir pakeisti požiūrį į gyvenimą.
  Tyrimai rodo, kad kiekvienas žmogus turi laimės statos tašką – tam tikrą laimės intervalą, į kurį per gyvenimą nuolat grįžta. Jį 50 proc. nulemia genetika ir 50 proc. išmokti dalykai. Kaip vėsią dieną nustatote termostato ratuką ties aukštesne padala, kad būtų šilčiau, taip galite padidinti ir savo laimės statos tašką. „Laimės kodo“ esmę sudaranti holistinė 7 pakopų programa apima visoms gyvenimo sritims skirtus laimės įpročius: asmeninės galios, proto, širdies, kūno, dvasios, tikslo ir tarpusavio santykių.
  Nebūtina turėti laimės genų, laimėti loterijoje ar numesti dešimt kilogramų. Baigę skaityti šią knygą, žinosite, kaip būti laimingam visą likusį gyvenimą.

  Leave a Reply