Laimės piliulės. Vartojimo instrukcija ir šalutinis poveikis pdf, epub, mobi

Laimės piliulės. Vartojimo instrukcija ir šalutinis poveikis | Eva Tombak

Atsisiųsti knygą Laimės piliulės. Vartojimo instrukcija ir šalutinis poveikis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 288
 • ISBN ar kodas: 9786090122150


 • Laimės piliulės. Vartojimo instrukcija ir šalutinis poveikis.pdf
  Laimės piliulės. Vartojimo instrukcija ir šalutinis poveikis.epub
  Laimės piliulės. Vartojimo instrukcija ir šalutinis poveikis.mobi


  Laimės piliulės. Vartojimo instrukcija ir šalutinis poveikis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Laimės piliulės. Vartojimo instrukcija ir šalutinis poveikis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Laimės piliulės. Vartojimo instrukcija ir šalutinis poveikis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Laimės piliulės. Vartojimo instrukcija ir šalutinis poveikis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Laimės piliulės. Vartojimo instrukcija ir šalutinis poveikis aprašymas

  Aprašymas

  „Laimės piliulės“ pravers tiems, kurie norėtų pasveikti nuo pozityvumo greitligės, arba bijo ją apsikrėsti. Piliulės ne tik malšina pavojingiausią ligos simptomą – šabloninį mąstymą, bet ir sėkmingai kovoja su jos priežastimi – susireikšminimu ir egoizmu. Jų sudėtyje esanti sveiko skepticizmo dozė išskaido tokius pavojingus mąstymo trombus kaip „galvok pozityviai“ bei „būk laimingas čia ir dabar“, atkuria laisvą minčių cirkuliavimą. Nesukelia priklausomybės.

  “Šešėliai ir netgi pati tamsa nėra pasaulio pabaiga – tik iššūkiai. Tamsoje reikia drąsos ir pasitikėjimo. Ne tik gyvenimu, sėkme, bet ir pačia tamsa. Tikėjimo, kad ji yra tik į laimę vedančio kelio posūkis.”

  „Išgersi mėlyną piliulę – nepatogumai baigsis, atsibusi savo lovoje ir tikėsi tuo, kuo nori tikėti. Išgersi raudoną – liksi stebuklų šalyje ir sužinosi, koks gilus kiškio urvas. Aš siūlau tiesą, nieko daugiau“, – sako filmo „Matrica“ herojus Morfėjus.

  O aš siūlau spalvingesnių – svajonių, tiesų, sapnų ir iliuzijų piliulių. „Laimės piliulės“ – tai pasirinkimų vaistinėlė. Vartojimo instrukciją prisegu, apie šalutinį poveikį informuoju.

  “Nėra kelių į laimę, pats kelias yra laimė.”

  Dalai Lama

  Naujausia autorės knyga – „Minčių žvėrynas“

  Leave a Reply