Laimingi vaikai. Iššūkis tėvams (“Mamos biblioteka”) pdf, epub, mobi

Laimingi vaikai. Iššūkis tėvams (

Atsisiųsti knygą Laimingi vaikai. Iššūkis tėvams (“Mamos biblioteka”) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Vaga

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 18×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 279
 • ISBN ar kodas: 9785415020119


 • Laimingi vaikai. Iššūkis tėvams (“Mamos biblioteka”).pdf
  Laimingi vaikai. Iššūkis tėvams (“Mamos biblioteka”).epub
  Laimingi vaikai. Iššūkis tėvams (“Mamos biblioteka”).mobi


  Laimingi vaikai. Iššūkis tėvams (“Mamos biblioteka”) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Laimingi vaikai. Iššūkis tėvams (“Mamos biblioteka”) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Laimingi vaikai. Iššūkis tėvams (“Mamos biblioteka”) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Laimingi vaikai. Iššūkis tėvams (“Mamos biblioteka”) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Laimingi vaikai. Iššūkis tėvams (“Mamos biblioteka”) aprašymas

  Aprašymas

  Tėvai nebežino, kaip šiais laikais elgtis su vaikais. Vaikų psichiatras dr. Rudolfas Dreikursas, šios knygos autorius, pataria nei nuolaidžiauti jiems, nei bausti, o tapti vaikų draugais. Knygoje rasite vaikų psichiatro siūlomus naujus auklėjimo metodus, grįstus demokratiniais principais. Pateikdamas daugybę naudingų pavyzdžių, jis moko tėvus ir pedagogus, kaip bendrauti su neklusniais vaikais, kaip juos auklėti ir lavinti.

  Rudolfo Dreikurso (Rudolf Dreikurs) knygos “Laimingi vaikai. Iššūkis tėvams” knygoje aprašomi vaikų auklėjimo būdai, rekomenduojama skaitytojui šią knygą, kaip mokomoji priemonė probleminiuose tėvų ir vaikų santykiuose. Pateikiami naudingi pavyzdžiai pagal Adlerio ir Dreikurso metodiką, kuri iliustruojama konkrečiomis gyvenimiškomis situacijomis.

  Iš anglų kalbos vertė Rimantas Matulis

  Leave a Reply