Laimingi valandų neskaičiuoja pdf, epub, mobi

Laimingi valandų neskaičiuoja | Ona Miliukaitė-Delonienė

Atsisiųsti knygą Laimingi valandų neskaičiuoja pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Eglės leidykla

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 13×20, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 216
 • ISBN ar kodas: 9786094320217


 • Laimingi valandų neskaičiuoja.pdf
  Laimingi valandų neskaičiuoja.epub
  Laimingi valandų neskaičiuoja.mobi


  Laimingi valandų neskaičiuoja pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Laimingi valandų neskaičiuoja pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Laimingi valandų neskaičiuoja knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Laimingi valandų neskaičiuoja pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Laimingi valandų neskaičiuoja aprašymas

  Aprašymas

  “Aš tave myliu, bet pasaulis toks pamišęs…” – sako romano herojė Rūta savo brangiausiam žmogui. Romane į gyvenimo džiaugsmus ir dramas žvelgiama iš brandaus amžiaus herojų prizmės. Romano veikėjai gyvena lyg “barchatiniame sezone” , kai “reikia imti jautį už ragų”, nes “amžiaus krizė ir uždarų vartų baimė” verčia juos taip elgtis.
  Pajūrio viešbučio kambaryje rastas lavonas. Apie tai pranešama telefono žinute. Kaip netoli nuo meilės, nemeilės, nuklydimų ir neištikimybės yra savižudybė, žmogžudystė ir kiti neįtikėtini nutikimai. Romane – nūdiena. Tai – vienos šeimos ir juos supančios aplinkos jautriai išgyventi gyvenimo vaizdeliai.

  Leave a Reply