Laimingoji kurtizanė pdf, epub, mobi

Laimingoji kurtizanė | Daniel Defoe

Atsisiųsti knygą Laimingoji kurtizanė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 432
 • ISBN ar kodas: 9786094032707 • Laimingoji kurtizanė.pdf
  Laimingoji kurtizanė.epub
  Laimingoji kurtizanė.mobi


  Laimingoji kurtizanė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Laimingoji kurtizanė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Laimingoji kurtizanė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Laimingoji kurtizanė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Laimingoji kurtizanė aprašymas

  Aprašymas

  “Laimingoji kurtizanė” – pikantiškomis detalėmis praturtinta realiai gyvenusios madmuazelės Beleau autobiografija, pasakojanti apie XVIII a. moters anglės pasirinktą negarbingą gyvenimo kelią siekiant nepriklausomybės, turtų ir prestižinės padėties visuomenėje. Vaikydamasi prašmatnaus ir nerūpestingo gyvenimo iliuzijų Roksana tampa kurtizane – turtingų ir galingų vyrų meiluže.

  Knyga svarsto XVIII a. moters dilemas: galimybę turėti savo turto nepaisant egzistuojančios patriarchalinės sistemos, motinystės ir seksualinės laisvės nesuderinamumą. Teigiama, jog Roksana gali būti laikoma feminisčių prototipu dėl savo stipraus laisvės siekio, kuris ją nuveda paleistuvystės klystkeliais.

  Nors knygoje Roksana netampa atgailaujančia nusidėjėle ir neatsikrato savo silpnybių, t.y. netampa skaitytojus moralizuojančia heroje, – Danielio Defoe (1659–1731) sukurta kerinti pasakotoja laikoma tikru šedevru, kuris skaitytojus prikausto iki paskutinio puslapio ir po 300 metų. Ne veltui D. Defoe laikomas vienu iš anglų romano pradininkų ir talentingu šio žanro populiarintoju.

  Iš anglų kalbos vertė Irena Aleksaitė

  Leave a Reply