Laiškas pdf, epub, mobi

Laiškas | Kathryn Hughes

Atsisiųsti knygą Laiškas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 368
 • ISBN ar kodas: 9789955135975


 • Laiškas.pdf
  Laiškas.epub
  Laiškas.mobi


  Laiškas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Laiškas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Laiškas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Laiškas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Laiškas aprašymas

  Aprašymas

  “Laiškas” – bestseleris, pavergęs tūkstančius širdžių.

  Vienos moters praeityje glūdi kitos moters ateitis

  Tinos Kreig vyras smurtauja, bet ji nesiryžta jo palikti. Penkias dienas per savaitę moteris dirba, kad sutaupytų pinigų pradėti naują gyvenimą, o šeštadieniais be atlygio triūsia labdaros parduotuvėje, norėdama prasiblaškyti ir mažiau laiko praleisti namuose. Vieną dieną labdaros parduotuvėje tvarkydama prekes, dėvėto švarko kišenėje Tina randa seną voką. Be pašto spaudo, neatplėštą. Moteris nusprendžia išsiaiškinti, kas nutiko laiško autoriui ir merginai, kuriai jis buvo skirtas.

  Bilis Stirlingas supranta, kad pasielgė kaip paskutinis kvailys, bet vis tiek nepraranda vilties, jog apmaudžią klaidą dar galima ištaisyti. 1939 metų rugsėjį jaunuolis sėda rašyti laiško… kuris po daugelio metų ne vienam žmogui pakeičia gyvenimą.

  Naujas autorės romanas – “Paslaptis”

  Iš anglų kalbos vertė Rasa Stašytė

  Leave a Reply