Laisvę lokiams! pdf, epub, mobi

Laisvę lokiams! | John Irving

Atsisiųsti knygą Laisvę lokiams! pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: Kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 408
 • ISBN ar kodas: 9789955389897



 • Laisvę lokiams!.pdf
  Laisvę lokiams!.epub
  Laisvę lokiams!.mobi


  Laisvę lokiams! pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Laisvę lokiams! pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Laisvę lokiams! knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Laisvę lokiams! pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Laisvę lokiams! aprašymas

  Aprašymas

  „Laisvę lokiams!” – pirmasis J. Irvingo romanas, pirmą kartą išleistas 1968 metais. Šį „šelmių romaną” J. Irvingas parašė po studijų Vienoje, remdamasis savo prisiminimais apie Austrijos sostinę ir maištingąjį septintojo dešimtmečio austrų jaunimą.
  1967-ieji… Du Vienos studentai, Grafas ir keistuolis motociklų mechanikas bei filosofas Zigis, meta egzaminus ir susikombinavę motociklą leidžiasi į kelionę po Austriją. Jų galvose – didingas planas – „Didysis žvėrių išlaisvinimas iš zoologijos sodo”.
  Trankydamiesi po Austrijos kalnus ir slėnius, draugužiai sutinka merginų ir keistų gyvūnų, psichopatų ir filantropų, susiduria su nuožmia realybe ir neįtikėtinomis fantazijomis. Ir nė nenutuokia, kad jų didįjį planą ištiks labai netikėta atomazga….

  Leave a Reply