Laisvės linkui pdf, epub, mobi

Laisvės linkui | Arthur Schnitzler

Atsisiųsti knygą Laisvės linkui pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Versus aureus

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 408
 • ISBN ar kodas: 9789955343165


 • Laisvės linkui.pdf
  Laisvės linkui.epub
  Laisvės linkui.mobi


  Laisvės linkui pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Laisvės linkui pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Laisvės linkui knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Laisvės linkui pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Laisvės linkui aprašymas

  Aprašymas

  Jaunas baronas Georgas fon Vergentinas žengia pirmuosius žingsnius į gyvenimą ir šlovę – jis kuria muziką, svajoja parašyti unikalų kūrinį – tikrą operą. Jis dažnai lankosi Vienos intelektualų salone; salonas priklauso žinomam Vienos bankininkui Ėrenbergui. Čia mezgasi pokalbiai apie ateitį ir gyvenimą, politikuojama apie sionizmą ir socializmą, gimsta meilės ryšiai ir aptariamos naudingos vedybos.
  Romano autorius puikiai piešia Europos belle Époque, kuriai itin būdingi šiandieniai, t. y. XXI a., vyro ir moters jausmai, kankinantys ir sekinantys saitai, beatodairiška meilė, deginanti ir žlugdanti aistra, visuomenės požiūris ir įtaka.

  Leave a Reply