Lalagė pdf, epub, mobi

Lalagė | Andrius Jakučiūnas

Atsisiųsti knygą Lalagė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 240
 • ISBN ar kodas: 9789986168669


 • Lalagė.pdf
  Lalagė.epub
  Lalagė.mobi


  Lalagė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Lalagė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Lalagė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Lalagė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Lalagė aprašymas

  Aprašymas

  Andrius Jakučiūnas – žinomas jaunosios kartos prozininkas. Gimė 1976 metais Vilniuje, VU baigė klasikinės filologijos studijas. Debiutavo novelių knyga „Sokrato gyvenimas arba mirtis“ (1999). Romanai „Servijaus Galo užrašai“ (2005), „Tėvynė“ (2007) ir skaitytojų, ir literatūrologų įvertinti kaip vienos ryškiausių pastarojo laiko knygų.
  „Lalagė“ – ketvirtoji jo knyga. Šis apsakymų rinkinys, autoriaus vadinamas apsakymų vainiku, – tai subtilus mėginimas atskleisti kūrybos radimosi procesą. Apsakymus vienija bendras herojus ir jo beviltiškos pastangos suderinti savo emocinį, intelektinį turinį su siužeto, kurio dalis jis yra, tėkme. Nors paviršiniame sluoksnyje skleidžiasi archetipinio meilės trikampio aistros, knyga iš esmės gvildena šiuolaikinio literatūros kūrinio gimimo ir recepcijos problemas, mat bevardis pagrindinis veikėjas sugeba peržengti savo personažo ribas.

  Leave a Reply