Lankstumas ir jo lavinimas. Lankstumo lavinimas pilateso metodu pdf, epub, mobi

Lankstumas ir jo lavinimas. Lankstumo lavinimas pilateso metodu | Eglė patamsytė

Atsisiųsti knygą Lankstumas ir jo lavinimas. Lankstumo lavinimas pilateso metodu pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Vitae litera

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 16×22, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 72
 • ISBN ar kodas: 9786094543395


 • Lankstumas ir jo lavinimas. Lankstumo lavinimas pilateso metodu.pdf
  Lankstumas ir jo lavinimas. Lankstumo lavinimas pilateso metodu.epub
  Lankstumas ir jo lavinimas. Lankstumo lavinimas pilateso metodu.mobi


  Lankstumas ir jo lavinimas. Lankstumo lavinimas pilateso metodu pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Lankstumas ir jo lavinimas. Lankstumo lavinimas pilateso metodu pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Lankstumas ir jo lavinimas. Lankstumo lavinimas pilateso metodu knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Lankstumas ir jo lavinimas. Lankstumo lavinimas pilateso metodu pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Lankstumas ir jo lavinimas. Lankstumo lavinimas pilateso metodu aprašymas

  Aprašymas

  “Pastaraisiais metais žmonės pasimetę tarp įvairių sveikatos stiprinimo programų ir rekomendacijų. Dauguma Lietuvos žmonių neturi lėšų moderniems klubams lankyti, o paprastų būdų, kaip stiprinti sveikatą – nežino. Vis labiau suvokiama, kad judėti sveika, tačiau „protingai” judančių žmonių, deja, mažėja. Liūdna, kad fizinio aktyvumo naudos ir normalių fizinio aktyvumo dozių nežinojimas mažina įvairaus amžiaus žmonių fizinį aktyvumą.
  Ši knyga – puikus žinių šaltinis „protingai” mankštai pradėti. Knygoje autorė paprastai ir suprantamai pasakoja apie vieną pagrindinių žmogaus fizinių ypatybių – lankstumą. Eglė Patamsytė informuoja apie įvairias sveikatos problemas, kylančias dėl nelankstumo, paaiškina lankstumo lavinimo naudą, pagrindinius metodus bei principus, pataria, kokius tempimo metodus ir treniruotes pasirinkti, kad lankstumo lavinimas būtų saugus ir taisyklingas.”

  Prof. Albertas Skurvydas

  Eglė Patamsytė – sveikos gyvensenos ir fizinio aktyvumo specialistė, pilateso (Body Control Pilates®, UK) licenzijuota mokytoja, struktūrizuotų fizinių pratimų programos „Patogus kūnas” bendraautorė, straipsnių apie fizinį aktyvumą, sveiką mitybą ir sveiką gyvenseną įvairiuose žurnaluose autorė, sportinės gimnastikos sporto meistrė. Daugelį metų domisi stuburo ligų ir nugaros skausmų etiologija, kūno šerdies raumenų treniravimu. Kuria „protingas” mankštas ir efektyvias programas, skirtas žmogaus fizinių savybių lavinimui.

  • Ką reikia daryti, norint tapti lankstiems?
  • Kodėl nelankstiems žmonėms taip dažnai skauda nugarą?
  • Kokia lankstumo lavinimo nauda?
  • Ar galima išlavinti lankstumą bet kokiame amžiuje?
  • Ar visada fiziškai aktyvūs žmonės yra lankstesni už fiziškai pasyvius?
  • Kokios treniruotės geriausiai tinka lankstumui lavinti?

  Į šiuos ir dar daugelį klausimų rasite atsakymus šioje knygoje “Lankstumas ir jo lavinimas. Lankstumo lavinimas pilateso metodu”.

  Leave a Reply