Lapių medžioklė pdf, epub, mobi

Lapių medžioklė | Sven Nordqvist

Atsisiųsti knygą Lapių medžioklė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Nieko rimto

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 21 x 29.7, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 24
 • ISBN ar kodas: 9786094410093 • Lapių medžioklė.pdf
  Lapių medžioklė.epub
  Lapių medžioklė.mobi


  Lapių medžioklė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Lapių medžioklė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Lapių medžioklė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Lapių medžioklė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Lapių medžioklė aprašymas

  Aprašymas

  Kartą į dėdulės Petsono ir katinėlio Finduso kiemą užsuka kaimynas Gustavsonas, vedinas šunim už pavadėlio ir nešinas šautuvu ant peties. Jis įspėja draugus apie jų vištoms gresiantį pavojų – aplinkui slankioja lapinas. Gustavsonas ketinąs jį nušauti. Bet Findusas nė per nago juodymą nepasitiki seniais su šautuvais. Lapių nereikia medžioti. Geriau jas apgaudinėti arba taip išgąsdinti, kad dingtų noras ėsti vištas! Petsonas su Findusu ima rengtis didžiajam lapino gąsdinimo nuotykiui.
  Pipirai, balionas, petardos, virvė, vaiduoklio drobulė – tai tik keletas dalykėlių, reikalingų įspūdingam Petsono ir Finduso planui. Naktis, kai jis bus įgyvendintas, paliks neišdildomą pėdsaką ne tik lapino, bet ir kaimyno Gustavsono gyvenime…

  Leave a Reply