Lauk manęs pdf, epub, mobi

Lauk manęs | Elisabeth Naughton

Atsisiųsti knygą Lauk manęs pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2014
 • Puslapių skaičius: 328
 • ISBN ar kodas: 9786090114018 • Lauk manęs.pdf
  Lauk manęs.epub
  Lauk manęs.mobi


  Lauk manęs pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Lauk manęs pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Lauk manęs knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Lauk manęs pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Lauk manęs aprašymas

  Aprašymas

  “Lauk manęs” – tai milžinišką skaitytojų susidomėjimą pelniusi romantinė įtempto siužeto drama apie meilę, praradimą ir antrą galimybę.

  Keitės gyvenimas dar kartą prasidėjo tuomet, kai ji pakilo iš gilios komos. Ji neatmena nieko – nei kraupios avarijos, nei mylimo vyro, nei vienturčio sūnelio. Moteris ryžtingai siekia kuo greičiau priprasti prie savo dabartinio gyvenimo bei vyro, už kurio buvo laimingai ištekėjusi… Tačiau ne viskas taip lengva, kaip ji tikėjosi.
  Po netikėtos sutuoktinio žūties, Keitė randa savo ligos dokumentus, tačiau jie neatitinka to, kas jai buvo kasdien pasakojama. Pradėjusi abejoti viskuo, kas ją supa, moteris išvyksta ieškoti savo gyvenimo ir galbūt dukrelės, kurios nuotrauką rado tarp pluošto popierių…

  “Lauk manęs” – tai intriguojantis pasakojimas, netikėti siužeto posūkiai, kerštas, melas ir aistringos meilės drama.

  Iš anglų k. vertė Liudvikas Gadeikis

  Leave a Reply