Laumių stalas: Ryčio ir Vakarės nuotykiai pdf, epub, mobi

Laumių stalas: Ryčio ir Vakarės nuotykiai | Gintarė Adomaitytė

Atsisiųsti knygą Laumių stalas: Ryčio ir Vakarės nuotykiai pdf, epub, mobi

Leidėjas:

Gimtasis žodis

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 24×17, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 80
 • ISBN ar kodas: 9789955163688 • Laumių stalas: Ryčio ir Vakarės nuotykiai.pdf
  Laumių stalas: Ryčio ir Vakarės nuotykiai.epub
  Laumių stalas: Ryčio ir Vakarės nuotykiai.mobi


  Laumių stalas: Ryčio ir Vakarės nuotykiai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Laumių stalas: Ryčio ir Vakarės nuotykiai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Laumių stalas: Ryčio ir Vakarės nuotykiai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Laumių stalas: Ryčio ir Vakarės nuotykiai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Laumių stalas: Ryčio ir Vakarės nuotykiai aprašymas

  Aprašymas

  Gintarė Adomaitytė – ne tik pasakų kūrėja, bet ir vaikų literatūros tyrinėtoja, jaučianti, kas yra aktualu. Laumių stalo adresatas aiškiai apibrėžtas. Tai – besimokantys skaityti ar ką tik skaityti išmokę vaikai. Suaugęs skaitytojas suvoks, kad pasaka Laumių stalas turi itin stiprų pagrindą. Mitologijos tyrinėtojų atradimai, tautosakos perliukai – visa tai tampa giluminiu pasakos klodu. Vaikus džiugins žygio nuotykiai, augalų paslaptys, gyvūnijos netikėtas virsmas laumėmis.
  Pasakoje nėra vieno svarbiausio veikėjo, neakcentuojama kuri nors lytis ar amžiaus kategorija. Tėtis ir mama, jų sūnus ir dukra, senelis – visi svarbūs, charakteringi, saviti. Matyt, galima sakyti ir taip: svarbiausias veikėjas – tai šeima, kurioje kiekvienas turi teisę savaip pasireikšti.
  Pasaka parašyta trumpais sakiniais, aiškiais, suprantamais žodžiais. Tame paprastume slypi ir metaforos, poetinės pasaulėjautos galia.

  Leave a Reply