Laumžirgio istorijos – visa tiesa apie tikrąją laisvę pdf, epub, mobi

Laumžirgio istorijos - visa tiesa apie tikrąją laisvę | Elijus Kebleris

Atsisiųsti knygą Laumžirgio istorijos – visa tiesa apie tikrąją laisvę pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Žmogaus autoredukcijos centras “Laumžirgis”

 • Išleidimo metai: 2011
 • Puslapių skaičius: 112
 • ISBN ar kodas: 9786094081958 • Laumžirgio istorijos – visa tiesa apie tikrąją laisvę.pdf
  Laumžirgio istorijos – visa tiesa apie tikrąją laisvę.epub
  Laumžirgio istorijos – visa tiesa apie tikrąją laisvę.mobi


  Laumžirgio istorijos – visa tiesa apie tikrąją laisvę pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Laumžirgio istorijos – visa tiesa apie tikrąją laisvę pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Laumžirgio istorijos – visa tiesa apie tikrąją laisvę knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Laumžirgio istorijos – visa tiesa apie tikrąją laisvę pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Laumžirgio istorijos – visa tiesa apie tikrąją laisvę aprašymas

  Aprašymas

  Šioje knygoje labai sėkmingai į vieną vietą sukoncentruotos esminės, fundamentalios žinios apie žmogaus egzistenciją. Esė, pasakojimais apie tikras istorijas, vaizdingomis nuotraukomis, įvairių pratimų, bei patarimų pagalba knygoje perteikiami (formuojami) įgūdžiai ir savybės, be kurių laimingas ir harmoningas žmogaus gyvenimas tiesiog neįmanomas. Taip pat atskleidžiamos seniai pamirštos, tačiau gyvybiškai reikalingos tiesos apie žmogaus prigimtį (struktūrą) ir jo sąveiką su gamtos ( visatos) dėsniais. Ji sudaryta taip, kad seniai pamirštos, tačiau labai reikalingos žinios susipina su nuostabiomis esė, tikromis istorijomis, sakmėmisbei gražiomis nuotraukomis. Tokiu būdu informacija perduodama ne tik tiesiogiai, bet ir per tam tikrą emociją, o tai labai efektyvu. Todėl žmogus, skaitydamas šią knygą, gaus ne tik neįkainojamų žinių, bet ir pats skaitymo procesas bus itin malonus.
  Ši knyga – tai kelio į Jūsų naują gyvenimą pradžia. Į gyvenimą, kuriame gera sveikata, sėkmė, finansinė laisvė yra savaime suprantami dalykai ir nuolatiniai Jūsų palydovai.

  Leave a Reply