Lažinamės pdf, epub, mobi

Lažinamės | Jennifer Crusie

Atsisiųsti knygą Lažinamės pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Svajonių knygos

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 13×19, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 480
 • ISBN ar kodas: 9786090302279


 • Lažinamės.pdf
  Lažinamės.epub
  Lažinamės.mobi


  Lažinamės pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Lažinamės pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Lažinamės knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Lažinamės pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Lažinamės aprašymas

  Aprašymas

  Minerva Dobs – ne lošėja, rizikuoti ji nemėgsta. Kelvinas Morisėjus lažinasi, nes… visada laimi. Vis dėlto lemtis užklumpa juos nepasiruošusius. Susidūrus su tikra meile, atšaukiami visi statymai…

  Minė žino, jog laiminga pabaiga būna tik pasakose. Ji pavargo nuo paviršutiniškų santykių ir apie dietas pamokslaujančios motinos. Pats laikas įsigyti katiną ir pradėti gyventi sau. Daugiau ji nesidairys į vyrus. Na, gal dar paerzins tą pasipūtusį Kelviną Morisėjų, drįsusį lažintis dėl jos.
  Kelas net neabejoja, kad jam lengvai pavyks suvilioti konservatyviąją statistikos ekspertę, dievinančią ekstravagantiškus batelius. Tačiau ištvėrę vos vieną vakarą juodu sutaria daugiau nesimatyti. Ji pernelyg kaprizinga, o jis per daug žavus ir nepatikimas.
  Bet kaipgi lažybos?..

  Iš anglų kalbos vertė Sandra Siaurodinė

  Leave a Reply