Lean. Strategija. Lyderyste. Pamokos. Pokalbiai su Lietuvos verslo lyderiais pdf, epub, mobi

Lean. Strategija. Lyderyste. Pamokos. Pokalbiai su Lietuvos verslo lyderiais |

Atsisiųsti knygą Lean. Strategija. Lyderyste. Pamokos. Pokalbiai su Lietuvos verslo lyderiais pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Vaga

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 14×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 216
 • ISBN ar kodas: 9785415025428 • Lean. Strategija. Lyderyste. Pamokos. Pokalbiai su Lietuvos verslo lyderiais.pdf
  Lean. Strategija. Lyderyste. Pamokos. Pokalbiai su Lietuvos verslo lyderiais.epub
  Lean. Strategija. Lyderyste. Pamokos. Pokalbiai su Lietuvos verslo lyderiais.mobi


  Lean. Strategija. Lyderyste. Pamokos. Pokalbiai su Lietuvos verslo lyderiais pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Lean. Strategija. Lyderyste. Pamokos. Pokalbiai su Lietuvos verslo lyderiais pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Lean. Strategija. Lyderyste. Pamokos. Pokalbiai su Lietuvos verslo lyderiais knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Lean. Strategija. Lyderyste. Pamokos. Pokalbiai su Lietuvos verslo lyderiais pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Lean. Strategija. Lyderyste. Pamokos. Pokalbiai su Lietuvos verslo lyderiais aprašymas

  Aprašymas

  Knyga „Lean. Strategija. Lyderystė. Pamokos“ – tai pokalbiai su Lietuvos verslo lyderiais apie sistemą, padedančią verslui veikti efektyviau ir sklandžiau. Lean sistemą gali taikyti ir tik pradedantys savo verslą ir jau klestinčios įmonės, todėl iš patyrusių vadovų išgirsti kaip tai veikia – pravers kiekvienam.

  Apie Lean sistemą daugelis yra bent viena ausimi girdėję, tačiau svarbiausias jos aspektas – praktika. Vien teorinės žinios apie sistemą, kuri padeda sukurti didesnę vertę naudojant mažesnius išteklius ir padidinti savo konkurencinį pranašumą, yra tik pati pradžia. Svarbiausia tai, su kuo susiduriate taikydami šias žinias praktiškai. Sakoma, kad protingi mokosi iš kitų klaidų ar, šiuo atveju, iš kitų pavyzdžių. Knygoje „Lean. Strategija. Lyderystė. Pamokos“ rasite 12 tokių pavyzdžių.

  Sėkmingiausių Lietuvos įmonių vadovai dalijasi patirtimi apie Lean sistemos taikymą – kokį poveikį ši sistema turėjo jų verslui ir komandoms, kaip jie dirbo ir su kokiais sunkumais susidūrė. Apie tai pasakoja tokie vadovai kaip prof. Algimantas Markauskas („Thermo Fisher Scientific Baltics“), Raimundas Petrauskas („Schmitz Cargobull Baltic“) ir dar 10 kitų.

  Lean sistema Lietuvoje pradėta taikyti maždaug prieš 15 metų, per tą laiko dalis įmonių tapo tiesiog profesionalais, o kitos tik dabar išgirsta, kad įmanoma dirbti efektyviau ir tobuliau, ir bando taikyti Lean savo įmonėse. Tiesa, to daryti nereikėtų aklai, vadovaujantis vien teorija, taip pat nereikėtų tikėtis, kad rezultatus pamatysite tuoj pat.

  Ši sistema buvo sukurta gamybos įmonėms, tačiau per keliolika metų pradėta pritaikyta ir paslaugų sferoje. Lean puikiai taikoma bankuose, ligoninėse, oro uostuose, laivybos įmonėse, savivaldybių administracijose, kariuomenėje ir t.t.

  Lean sistema yra orientuota į tai, kad įmonės veikla teiktų kuo didesnę naudą klientui naudojant kuo mažiau išteklių. Procesus, kurie yra pašaliniai, nenaudingi ir pertekliniai – reikia pašalinti.

  Knygos „Lean. Strategija. Lyderystė. Pamokos“ autorius Vidas Petraitis – vienas žinomiausių Lean specialistų Lietuvoje, „Lean.lt“ (UAB „Efektyvūs procesai“) vadovas. Jis yra vienintelis Baltijos šalyse sertifikuotas visiems Lean sistemos metodams pagal „Toyota“ mokytojų ruošimo standartus. Vidas Petraitis yra baigęs vadybos studijas BMI, ISM ir BICG, taip pat studijavo Jungtinėje Karalystėje, Norvegijoje. Yra baigęs Harvardo verslo mokyklą. Kasmet organizuoja konferenciją „Baltijos Lean forumas“ ir yra vienas iš jos pranešėjų.

  Leave a Reply