Ledinis šaltis (2-oji laida) pdf, epub, mobi

Ledinis šaltis (2-oji laida) | Tess Gerritsen

Atsisiųsti knygą Ledinis šaltis (2-oji laida) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×22, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 320
 • ISBN ar kodas: 9789955136019


 • Ledinis šaltis (2-oji laida).pdf
  Ledinis šaltis (2-oji laida).epub
  Ledinis šaltis (2-oji laida).mobi


  Ledinis šaltis (2-oji laida) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Ledinis šaltis (2-oji laida) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Ledinis šaltis (2-oji laida) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Ledinis šaltis (2-oji laida) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Ledinis šaltis (2-oji laida) aprašymas

  Aprašymas

  Neplanuota žiemos išvyka į atokią kalnų trobelę tampa kraują stingdančiu košmaru, kai pasirinkę klaidingą kelią Bostono medicinos ekspertė Mora Ailz ir jos draugai įklimpsta į bėdą. Jie atsiduria toli nuo namų ir pagalbos sniegu užverstuose Vajomingo kalnuose.
  Ieškodama pastogės nuo šalčio, Mora su bendrakeleiviais aptinka nuošalų ir tuščią visiškai vienodų namelių kaimą — atrodo, kad visi jo gyventojai per vieną naktį kažkur paslaptingai dingo. Tačiau apleistame kaimelyje apima nuojauta, kad Mora su savo draugais yra ne vieninteliai žmonės jame.

  Po kelių dienų Bostono žmogžudysčių skyriaus policininkę Džeinę Ricoli pasiekia žinia, kad automobilio avarijos vietoje rasti sudegę Moros ir dar dviejų žmonių palaikai. Sukrečianti naujiena sukelia Džeinei daug klausimų. Ir yra tik vienas būdas sužinoti atsakymus.
  Pasiryžusi išsiaiškinti tiesą, ji nuvyksta į užšalusį Teateinie Karalystės kaimą, kur palaidota po žeme slypi žiauri tiesa, o negailestingas ir nematomas priešas stebi ir laukia.

  Iš anglų kalbos vertė Vilma Krinevičienė

  Leave a Reply