Ledų mergaitės pdf, epub, mobi

Ledų mergaitės | Dorothy Koomson

Atsisiųsti knygą Ledų mergaitės pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 23,5×14,3, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 440
 • ISBN ar kodas: 9786090104194


 • Ledų mergaitės.pdf
  Ledų mergaitės.epub
  Ledų mergaitės.mobi


  Ledų mergaitės pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Ledų mergaitės pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Ledų mergaitės knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Ledų mergaitės pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Ledų mergaitės aprašymas

  Aprašymas

  Kai randamas žiauriai nužudytas žavus ir jaunas vienos mokyklos mokytojas, visų žvilgsniai nukrypsta į dvi jo mokines – paaugles Popę Karlail ir Seriną Gorindž. Visi įsitikinę, kad iš pažiūros nepriekaištingą reputaciją turintis pedagogas ir pavyzdingas šeimos vyras tapo jį aistringai įsimylėjusių ir viena kitai pavyduliaujančių moksleivių auka.
  Žiniasklaidoje pasirodžius vien tik maudymosi kostiumėliais vilkinčių ir paplūdimyje ledus valgančių Popės ir Serinos nuotraukai, merginoms iškart prilimpa Ledų Mergaičių pravardė. Niekas neabejoja jųdviejų kalte, bet nuteisiama ir įkalinama tik viena, Popė, o Serina, kaip visi mano, geriausia jos draugė, paleidžiama.
  Ir štai po aštuoniolikos metų Popė išeina į laisvę. Visų niekinama jauna moteris tetrokšta vieno – prikelti praeitį ir išsiaiškinti, kas iš tikrųjų įvyko tą lemtingą naktį, kuri sugriovė jos gyvenimą.
  Tačiau kita Ledų Mergaitė – ištekėjusi dviejų vaikų motina Serina – labiausiai nori, kad viskas liktų praeityje…
  Kokias paslaptis tylėjimu slepia Serina ir kas buvo tikrieji anos lemtingos nakties auka ir kaltininkai? Intriguojanti, verčianti spėlioti, jaudinanti knyga, skatinanti save paklausti, ar visada įmanoma iki galo pažinti net mylimiausius ir artimiausius žmones?

  Leave a Reply