LEGO superherojai. 5 minučių istorijos pdf, epub, mobi

LEGO superherojai. 5 minučių istorijos |

Atsisiųsti knygą LEGO superherojai. 5 minučių istorijos pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 20×27, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 97
 • ISBN ar kodas: 9786090132098 • LEGO superherojai. 5 minučių istorijos.pdf
  LEGO superherojai. 5 minučių istorijos.epub
  LEGO superherojai. 5 minučių istorijos.mobi


  LEGO superherojai. 5 minučių istorijos pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą LEGO superherojai. 5 minučių istorijos pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai LEGO superherojai. 5 minučių istorijos knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą LEGO superherojai. 5 minučių istorijos pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos LEGO superherojai. 5 minučių istorijos aprašymas

  Aprašymas

  Aštuonios istorijos apie nuostabiuosius LEGO DC veikėjus sužavės net pačius mažiausius superherojų gerbėjus. „LEGO superherojai. 5 minučių istorijos“ padės dar geriau pažinti jau pamėgtus ypatinguosius pasaulio gelbėtojus ir drauge su jais leistis į nepaprastus nuotykius.

  Dėl ko jie ginčijasi ir kaip padeda vienas kitam? Kokius piktadarius jie sugaus šį kartą? Ką mėgsta ir ko nekenčia superherojai? Kokie nuotykiai laukia jų kiekvieną dieną ir naktį?

  Sužinosite, kaip išsisprendė Supermeno ir Blyksnio ginčas, kai jie bandė aiškintis, kuris iš jų yra greitesnis. Gudrusis Kiborgas pasiūlys labai įdomų būdą sužinoti tiesą. Kokios būna superherojų lenktynės? Ar labiau pasiseks skraidyti galinčiam Supermenui, ar Blyksniui, kuriam nereikia net atsiplėšti nuo žemės, kad skrietų milžinišku greičiu? Ši ir dar septynios smagios istorijos iš superherojų gyvenimo knygoje „LEGO superherojai. 5 minučių istorijos“ suintriguos ir pralinksmins jaunuosius LEGO DC superherojų gerbėjus.

  Skaityti bus smagu dar ir dėl to, jog suprasite, kokie panašūs į paprastus žmones yra superherojai. Jie trokšta tų pačių dalykų – svajoja, varžosi, draugauja ir pykstasi. Vienintelis skirtumas – jie turi ypatingų supergalių, kurias kasdien mokosi išnaudoti tinkamai.

  Prisijunkite prie Žmogaus Šikšnosparnio, Supermeno, Nuostabiosios moters ir kitų drąsuolių, kurie kovos su nusikaltėliais atrakcionų parke ir net kosmose, gelbės savo draugus nuo piktadarių, blogiukų ir įrodinės vienas kitam, kuris iš jų šaunesnis.

  Nebūna nuobodžių akimirkų, kai leidiesi į nepamirštamus ir jaudinančius nuotykius drauge su bebaimiais ir linksmais LEGO herojais. Visos istorijos knygoje „LEGO superherojai. 5 minučių istorijos“ perskaitomos per penkias ar mažiau minučių, todėl puikiai tiks skaityti vaikams vakarais.

  Didelės raidės ir ryškios iliustracijos patiks ir tik pradėjusiems skaityti vaikams. Kai kurios istorijos tikriems LEGO filmų ir knygų gerbėjams bus pažįstamos iš ankstesnių leidinių, tačiau čia jos pateiktos komiksų stiliumi ir bus lengvai suprantamos bet kokio amžiaus vaikams.

  Lego grupė pradėjo gaminti žaislo kaladėles 1949 m. Nuo to laiko atsirado pasaulinė „Lego“ subkultūra. Pagal prekės ženklą sukurta filmų, animacinių serialų, žaidimų, konkursų, knygų ir komiksų, įkurti šeši Legoland pramogų parkai.

  Iš anglų kalbos vertė Daumantas Gadeikis

  Leave a Reply