Leidau tau išeiti pdf, epub, mobi

Leidau tau išeiti | Clare Mackintosh

Atsisiųsti knygą Leidau tau išeiti pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 14×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 384
 • ISBN ar kodas: 9786090122440


 • Leidau tau išeiti.pdf
  Leidau tau išeiti.epub
  Leidau tau išeiti.mobi


  Leidau tau išeiti pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Leidau tau išeiti pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Leidau tau išeiti knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Leidau tau išeiti pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Leidau tau išeiti aprašymas

  Aprašymas

  Romanas “Leidau tau išeiti “ – tai puikus siužetas, emociškai įtraukiantis pasakojimas ir netikėti siužeto vingiai.

  Tamsa, liūtis, automobilis… Tą tragišką lapkričio vakarą jos gyvenimas subyra į šipulius. Bėgdama nuo nesiliaujančių košmarų, moteris nusprendžia viską pradėti iš naujo. Bet net persikėlus į nuošalų kotedžą prie jūros sielvartas ir prisiminimai neapleidžia. Ji iš visų jėgų kabinasi į naują gyvenimą, dar nežinodama, kad praeitis vis tiek pasivys ir teks akis į akį susidurti su senais košmarais.

  Detektyvas Rėjus Stivensas kaip įmanydamas stengiasi padėti skausmo ir kaltės kamuojamai moteriai, nors avarijos byla, atrodo, slysta iš rankų, ją tiriant nėra už ko užsikabinti. Iš paskutiniųjų bandydamas rasti nusikaltėlį, jis peržengia ne tik profesines, bet ir asmenines ribas. Ar pavyks rasti tiesą? Ar pavyks pabėgti nuo košmarų? O svarbiausia – ar buvo įmanoma išvengti lemtingos tragedijos?

  Visi atsakymai – išmoningų siužeto vingių kupiname psichologiniame detektyve „Leidau tau išeiti“, kuris nė akimirkos neleis atsiplėšti iki pat paskutinio puslapio.

  “Itin įtikinamas romanas, nes Clare Mackintosh (Klerė Makintoš) pati dirbo kriminalinių tyrimų skyriuje. Puikus debiutas – policijos netektis ir kriminalinės literatūros laimėjimas. Prašom dar.”
  Sunday Mirror

  Iš anglų k. vertė Akvilina Cicėnaitė

  Leave a Reply