Lemtingi mūsų pasirinkimai pdf, epub, mobi

Lemtingi mūsų pasirinkimai | Karma Brown

Atsisiųsti knygą Lemtingi mūsų pasirinkimai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Svajonių knygos

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 352
 • ISBN ar kodas: 9786090304242


 • Lemtingi mūsų pasirinkimai.pdf
  Lemtingi mūsų pasirinkimai.epub
  Lemtingi mūsų pasirinkimai.mobi


  Lemtingi mūsų pasirinkimai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Lemtingi mūsų pasirinkimai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Lemtingi mūsų pasirinkimai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Lemtingi mūsų pasirinkimai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Lemtingi mūsų pasirinkimai aprašymas

  Aprašymas

  „Lemtingi mūsų pasirinkimai“ – jaudinanti Karmos Brown istorija apie dviejų moterų draugystę ir painius žmonių tarpusavio ryšius ir santykius.

  Hana ir Keitė tapo draugėmis po to, kai penktoje klasėje Hana trenkė berniukui, su veidrodėliu žiūrėjusiam po Keitės sijonu. Nuo tos akimirkos jos buvo tarsi seserys. Laikui bėgant draugių santykiai tik stiprėjo ir, atrodė, kad niekas negali sukliudyti jų draugystei. Tačiau gyvenimas nebūtinai yra sąžiningas ir visiems vienodai dosnus. Kai Keitė ir jos vyras Deividas sukuria gražią šeimą ir susilaukia dviejų žavių dukrelių, Haną ima graužti pavydas. Hana su vyru Benu metų metus bando susilaukti kūdikio, tačiau galiausiai iš gydytojų sužino, kad Hanai niekuomet nepavyks pastoti ir susilaukti kūdikio. Ji visiškai palūžta. Drauge su vyru jie ima ieškoti kitokių galimybių turėti vaikelį ir čia ateina Keitės eilė pasiūlyti pagalbą. Keitė pasisiūlo Hanai išnešioti jai kūdikį ir netgi panaudoti tam savo kiaušinėlius.

  Abi šeimos su viltimi, susijaudinimu ir dėkingumu pradeda neįpratą kelionę į tėvystę. Tačiau įvyksta baisi tragedija, kuri grasina sugriauti viską, ko siekė dvi geriausios draugės…

  Skaudžiai nuoširdus ir tikras romanas „Lemtingi mūsų pasirinkimai“ – tai stipri istorija apie dvi moteris, vieną nepaprastą draugystę ir riziką, kuriai mes ryžtamės, kad įgyvendintume savo svajones.

  „Brown knyga „Lemtingi mūsų pasirinkimai“ – emocinis smūgis. Tai pagal senas geras tradicijas parašyta, ašaras spaudžianti knyga“.

  The Toronto Star

  Lemtingi mūsų pasirinkimai“ kelia skaudžiausius klausimus apie draugystę ir ištikimybę, kai prasideda tėviška atsakomybė. Kaip priimti gyvybę ar mirtį nulemiančius sprendimus, kai reikia rinktis tarp mylimiausių žmonių? „Lemtingi pasirinkimai“ patiks skaitytojams, kuriems patinka rašytojo Nicholo Sparks sentimentaliomis istorijomis, bet mėgsta ir aktualius klausimus, kokius dažnai savo knygose kelia Jodi Picoult“.

  New York Journal of Books

  „Įtraukianti istorija, plūstanti emocijomis, bet pagrįsta realybe. Turėkite po ranka nosinaičių“.

  Booklist

  „Nuo pat pradžių prikaustantis siužetas, kuris antroje knygos pusėje tik sustiprėja. Ši knyga puikiai tiks skaitytojams, kurie nesibaimina sunkių moralinių temų“.

  Kirkus Reviews

  Karma Brown – kanadiečių rašytoja ir žurnalistė. Debiutavusi su romanu „Eime su manimi“, kuris tapo bestseleriu. Šiuo metu jau išleido keturias knygas. Antrasis jos romanas „Lemtingi mūsų pasirinkimai“ taip pat sulaukė skaitytojų įvertinimo ir pateko į perkamiausių knygų sąrašus.

  K. Brown su vyru, dukra ir šunimi gyvena prie Toronto, Kanadoje. Ji nuo vaikystės mėgo skaityti ir rašyti, kurti istorijas. Kai nerašo ir nedailina savo parašytų knygų, rašytoja dažniausiai bėgioja arba dresuoja savo šunį ir leidžia laiką su šeima.

  Vertė Ignė Norvaišaitė-Aleliūnienė

  Leave a Reply