Leningradas pdf, epub, mobi

Leningradas | Anna Reid

Atsisiųsti knygą Leningradas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 16.9 x 23.4 , kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 544
 • ISBN ar kodas: 9786094032851


 • Leningradas.pdf
  Leningradas.epub
  Leningradas.mobi


  Leningradas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Leningradas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Leningradas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Leningradas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Leningradas aprašymas

  Aprašymas

  1941-ieji – metai, amžiams įsirėžę į Leningrado (dab. Sankt Peterburgo) atmintį. Jais prasidėjo negailestingiausia žmonijos istorijoje miesto blokada, nusinešusi per 750 000 gyvybių. Iki jos karas atrodė labai toli. Niekas nesitikėjo, kad Vokietija užpuls Sovietų Sąjungą, valstybę, turinčią per 200 mln. gyventojų; ir vis dėlto valstybę, visiškai nepasirengusią gintis. Didžiausia šio nepasirengimo auka tapo Leningradas.
  Miesto gyventojai susidūrė ne tik su nacių brutalumu, bet ir pačios bolševikų valdžios abejingumu. Kiekvieną mėnesį mirdavo dešimtys tūkstančių žmonių. Badas, prasidėjęs jau pirmaisiais mėnesiais, ir lavonų krūvos, augančios tiesiog gatvėje, tapo kasdienybe. Šimtai suimtųjų, nužudžiusių kaimynus dėl maisto kortelių, net lavonų valgymas nieko nebegalėjo nustebinti. Visi bandė išgyventi. Bet kokia kaina.
  Ši knyga – tai tikrasis ir nepagražintas beveik trejus metus trukusio košmaro vaizdas, kurio niekas taip neiliustruoja, kaip liudininkų prisiminimai. Tai yra išsami didžiausios miestą ištikusios tragedijos istorija kartu su pasakojimais tų, kurie sugebėjo išlikti žmonėmis, kai tai padaryti buvo sunkiausia.

  Leave a Reply