Lerchenau pdf, epub, mobi

Lerchenau | Kerstin Hensel

Atsisiųsti knygą Lerchenau pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Gimtasis žodis

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 440
 • ISBN ar kodas: 9789955163664


 • Lerchenau.pdf
  Lerchenau.epub
  Lerchenau.mobi


  Lerchenau pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Lerchenau pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Lerchenau knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Lerchenau pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Lerchenau aprašymas

  Aprašymas

  Nedideliame Vokietijos miestelyje Lerchenau gimsta Giunteris Rochas. Berniukas auga puikiai, tačiau turi keistų pomėgių. Jį žavi netradiciniai žaislai – stikliniai švirkštai, ampulės, žvilgantys peiliai. Giunteris tampa gydytoju, pasiaukojamai besirūpinančiu savo pacientais, bet drauge ir turinčiu apsėdimą. Jo tikslas – žūtbūt gauti Nobelio premiją. Dėl to ryžtasi keisčiausiems eksperimentams ne tik su Lerchenau auginamais gyvuliais, bet ir su miestelio gyventojais, net su žmona Adele.

  Kai Adelė žiūrėjo į save veidrodyje, pastebėjo, jog baklažano spalva iš jos plaukų spėriai dingo, matėsi ataugę natūralūs rudi plaukai. Žilų daugiau nebuvo, nebuvo nieko, ką jai reikėjo slėpti. Giunteris, pats tokio poveikio nustebintas, paėmė savo žmoną ant rankų ir nunešė ją į princesės lovą prašydamas, jog ji sustiprintų jo tikėjimą būsima premija.

  Kerstin Hensel(g. 1961) – vokiečių rašytoja, poetė, dramaturgė, kino scenarijų ir radijo pjesių autorė. Pagal išsilavinime Kerstin Hensel yra medicinos seselė. Po studijų mokėsi Leipcige Vokiečių literatūros institute ir dirbo teatre. Vėliau gavo paskyrimą dėstyti Berlyno aukštojoje teatro mokykloje. Profesorė dėsto vokiečių poezijos kalbą ir dikciją. Nuo 2005-ųjų yra Saksonijos menų akademijos narė. Už nuopelnus literatūrai ir menui apdovanota keliomis vokiečių ir tarptautinėmis premijomis.

  Iš vokiečių kalbos vertė Birutė Danilevičiūtė

  Leave a Reply