Lėtas žmogus pdf, epub, mobi

Lėtas žmogus | J. M. Coetzee

Atsisiųsti knygą Lėtas žmogus pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Metodika

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 192
 • ISBN ar kodas: 9786094440915


 • Lėtas žmogus.pdf
  Lėtas žmogus.epub
  Lėtas žmogus.mobi


  Lėtas žmogus pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Lėtas žmogus pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Lėtas žmogus knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Lėtas žmogus pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Lėtas žmogus aprašymas

  Aprašymas

  Johnas Maxwellas Coetzee (g. 1940 m.) – iš Pietų Afrikos kilęs rašytojas, dažnai lyginamas su Kafka, Nabokovu ir Conradu. Coetzee rašo apie ribinėse situacijose atsidūrusį žmogų, apie moralinio apsisprendimo svarbą ir sunkumą. Dvylikos romanų autorius buvo du kartus apdovanotas Booker premija, bet abu kartus neatvyko jos atsiimti, nes sąmoningai vengia viešumos.

  “Lėtas žmogus” – pirmasis J. M. Coetzee kūrinys po Nobelio literatūros premijos paskyrimo 2003 metais.

  Romano „Lėtas žmogus“ pagrindinį veikėją, vienišą fotografą ir archyvarą Polą Reimentą, važiuojantį dviračiu partrenkia automobilis ir Polas netenka kojos. Tolesnis romano veiksmas – Polo bandymas susitaikyti su ta netektimi. Vyras pasisamdo kroatę imigrantę, ją įsimyli ir, trokšdamas pabėgti nuo vienatvės, imasi globoti jos vaikus, įsivelia į visas triukšmingos, gyvybingos šeimos problemas. Lyg to būtų negana, ant Polo namų slenksčio išdygsta Elizabeta Kostelo – septintą dešimtį peržengusi rašytoja, kuri paskelbia ultimatumą, priversiantį šį „lėtą žmogų“ pagaliau apsispręsti.

  „Lėtas žmogus“ – taip skaidriai ir gerai parašyta knyga, kad skaitant ima šiurpas. Pašiurpsti ir nuo keliamų klausimų. Romanas neatsako nė į vieną iš jų, bet išmuša iš vėžių ir priverčia susimąstyti apie dalykus, kuriuos mes, laikui bėgant, priprantame laikyti akivaizdžiais: meilę, tikėjimą, gyvenimo prasmę.

  J. M. Coetzee nedaro jokių nuolaidų nei personažams, nei skaitytojui – šis pasakojimas apie meilę ir moralę stulbina kiekvienu puslapiu.”

  Marius Burokas – poetas, vertėjas

  Lietuvių kalba išleistas dar vienas J. M. Coetzee romanas “Nešlovė” (Vaga, 2002).

  Leave a Reply