Lieknesnė, gražesnė, laimingesnė aš pdf, epub, mobi

Lieknesnė, gražesnė, laimingesnė aš | Karolina Germanavičiūtė

Atsisiųsti knygą Lieknesnė, gražesnė, laimingesnė aš pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 176
 • ISBN ar kodas: 9786094038631 • Lieknesnė, gražesnė, laimingesnė aš.pdf
  Lieknesnė, gražesnė, laimingesnė aš.epub
  Lieknesnė, gražesnė, laimingesnė aš.mobi


  Lieknesnė, gražesnė, laimingesnė aš pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Lieknesnė, gražesnė, laimingesnė aš pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Lieknesnė, gražesnė, laimingesnė aš knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Lieknesnė, gražesnė, laimingesnė aš pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Lieknesnė, gražesnė, laimingesnė aš aprašymas

  Aprašymas

  Karolina buvo pasinėrusi į rutiną – nuolatiniai darbai, mokslai, pareigos rijo laiką, o rūpinimuisi savimi jo vis pritrūkdavo. Kilogramai augo, merginą kamuodavo dažni peršalimai, bėrimai, nuovargis. Kol vieną dieną atėjo metas tai keisti.

  Knygoje “Lieknesnė, gražesnė, laimingesnė aš” Karolina Germanavičiūtė pasakoja savo istoriją, kaip jai pavyko pakeisti savo gyvenimą – mesti rūkyti, pradėti sveikai maitintis ir sportuoti. Rezultatas buvo ne tik ištirpę kilogramai, bet ir stangresnis kūnas, geresnė savijauta bei atsivėrusios naujos galimybės.

  Autorė su skaitytojais dalijasi savo patirtimi, dalykais, kurie gelbėjo ir trukdė, pagrindinėmis sporto taisyklėmis. Taip pat knygoje rasite nesudėtingų, bet labai gardžių patiekalų receptų, kad kelias sveikos mitybos link taptų skanių atradimų laikotarpiu. Lai ši knyga jums tampa pirmu postūmiu laimingesnės savęs link!

  Leave a Reply