Lieknėti pagal asmenybės tipą pdf, epub, mobi

Lieknėti pagal asmenybės tipą | Alain Golay

Atsisiųsti knygą Lieknėti pagal asmenybės tipą pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 15×22, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 223
 • ISBN ar kodas: 9789986169277 • Lieknėti pagal asmenybės tipą.pdf
  Lieknėti pagal asmenybės tipą.epub
  Lieknėti pagal asmenybės tipą.mobi


  Lieknėti pagal asmenybės tipą pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Lieknėti pagal asmenybės tipą pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Lieknėti pagal asmenybės tipą knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Lieknėti pagal asmenybės tipą pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Lieknėti pagal asmenybės tipą aprašymas

  Aprašymas

  Jūs stengiatės sulieknėti, ir draugė geranoriškai pataria: „Turėtum išmėginti mano naująją dietą, tikrai veiksminga.“ Jūs pamėginate, bet dieta jums netinka ir neaišku kodėl.
  Nejaugi prastai laikėtės nurodymų, gal ką praleidote? Ar tikrai patys esame kalti, kad nesiseka?
  Jokiu būdu! Sėkmės paslaptis – pagal asmenybės tipą pritaikyta dieta. Profesoriaus Alain‘o Golay knyga – kaip tik apie tai. Autorius pateikia asmenybės testą, padėsiantį išsiaiškinti, kokia dieta jums tinkamiausia ir ką reikėtų daryti, kad ji būtų veiksminga.
  Atlikite asmenybės testą, pasirinkite savo dietą ir jums pavyks.

  Diabetologas profesorius Alain‘as Golay dirba Ženevos universitetinėje ligoninėje daugiausia su per ddelio svorio varginamais pacientais, jo tyrimai žinomi visame pasaulyje. Jis paskelbė daugiau kaip 450 jo straipsnių ir mokslinių darbų, išleido keturias knygas, tapusias bestseleriais, jos išverstos į aštuonias kalbas.

  Iš prancūzų kalbos vertė Asta Dumšienė

  Leave a Reply