Liepsnojantis įtūžis. Trečia “Bado žaidynių” knyga pdf, epub, mobi

Liepsnojantis įtūžis. Trečia

Atsisiųsti knygą Liepsnojantis įtūžis. Trečia “Bado žaidynių” knyga pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: Kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 376
 • ISBN ar kodas: 9786090100394


 • Liepsnojantis įtūžis. Trečia “Bado žaidynių” knyga.pdf
  Liepsnojantis įtūžis. Trečia “Bado žaidynių” knyga.epub
  Liepsnojantis įtūžis. Trečia “Bado žaidynių” knyga.mobi


  Liepsnojantis įtūžis. Trečia “Bado žaidynių” knyga pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Liepsnojantis įtūžis. Trečia “Bado žaidynių” knyga pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Liepsnojantis įtūžis. Trečia “Bado žaidynių” knyga knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Liepsnojantis įtūžis. Trečia “Bado žaidynių” knyga pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Liepsnojantis įtūžis. Trečia “Bado žaidynių” knyga aprašymas

  Aprašymas

  Trečiojoje Suzanne Collins Bado žaidynių dalyje „Liepsnojantis įtūžis” liepsnojanti mergaitė Ketnė Everdin išgyvena, tačiau netenka namų – 12-a apygarda subombarduota. Geilas išsigelbėja ir išgelbsti Ketnės šeimą. Pitas patenka į Sostinės budelių nagus. Paaiškėja, kad 13-a apygarda tikrai egzistuoja. Jos gyventojai sukilėliai siekia paimti valdžią visame Paneme. Sukilimas plinta sparčiai kaip ugnis.
  Nieko nenutuokiančią Ketnę sukilėliai ištraukia iš šiurpių ir negailestingų Amžiaus ketvirčio žaidynių arenos ir jai nežinant nusprendžia padaryti strazdu giesmininku – sukilimo simboliu. 13-a apygarda į pagalbą pasitelkia kitų apygardų gyventojus ir stoja atviron kovon su Sostine. Sukilėlių planai jau kruopščiai parengti, tetrūksta Ketnės, kuri kupina dvejonių…
  Tad kaip baigsis šis sukilimas? Ar Ketnė sutiks vykdyti prezidentės Koin valią? Kiek gyvybių teks dėl to paaukoti? Koks likimas laukia Panemo? Ketnė privalo nepaisyti savo jausmų. Ji tampa strazdu giesmininku, sukilimo simboliu. Ir viso to kaina be galo didelė.

  Leave a Reply