Lietaus dievas ir kiti pdf, epub, mobi

Lietaus dievas ir kiti | Alvydas Šlepikas

Atsisiųsti knygą Lietaus dievas ir kiti pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 152
 • ISBN ar kodas: 9789986398745


 • Lietaus dievas ir kiti.pdf
  Lietaus dievas ir kiti.epub
  Lietaus dievas ir kiti.mobi


  Lietaus dievas ir kiti pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Lietaus dievas ir kiti pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Lietaus dievas ir kiti knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Lietaus dievas ir kiti pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Lietaus dievas ir kiti aprašymas

  Aprašymas

  Alvydas Šlepikas – žinomas rašytojas, dramaturgas ir aktorius. Jo romanas „Mano vardas – Marytė“ jau išleistas ir vokiečių, lenkų, latvių kalbomis, o apsakymų rinkinys „Lietaus dievas“ pasirodys Baltarusijoje.

  Pastaruoju metu rašytojas vėl sugrįžo prie apsakymų rinkinio „Lietaus dievas“ (2005) – papildė jį naujais apsakymais ir parašė pjesę „Lietaus dievas“, kurią stato Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatras.

  Alvydo Šlepiko apsakymų rinkinį „Lietaus dievas ir kiti“ sudaro meistriškai pasakojamos provincijos miestelio istorijos, aprėpiančios žmonių nuopuolius, kasdienybės skaudulius ir šviesias vaiko svajones, gėrio daigus, pačios būties dėsnius.

  Alvydas Šlepikas už eilėraščių rinkinius „Taika tavo kraujui“ ir „Tylos artėjantis“ pelnė Zigmo Gėlės ir J. Lindės-Dobilo premijas, už novelių rinkinį „Lietaus dievas“ – Petro Cvirkos literatūros premiją. Daugiausia apdovanojimų rašytojas pelnė už romaną „Mano vardas – Marytė“: Lietuvos rašytojų sąjungos premiją, Jono Marcinkevičiaus literatūros premiją, Patriotų premiją; skaitytojai romaną išrinko 2012 metų knyga.

  Leave a Reply