Lietuva. Kraštovaizdis ir architektūra (rusų k.) pdf, epub, mobi

Lietuva. Kraštovaizdis ir architektūra (rusų k.) | Raimondas Paknys

Atsisiųsti knygą Lietuva. Kraštovaizdis ir architektūra (rusų k.) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
R. Paknio leidykla

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 27×31, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 156
 • ISBN ar kodas: 9789955736387


 • Lietuva. Kraštovaizdis ir architektūra (rusų k.).pdf
  Lietuva. Kraštovaizdis ir architektūra (rusų k.).epub
  Lietuva. Kraštovaizdis ir architektūra (rusų k.).mobi


  Lietuva. Kraštovaizdis ir architektūra (rusų k.) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Lietuva. Kraštovaizdis ir architektūra (rusų k.) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Lietuva. Kraštovaizdis ir architektūra (rusų k.) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Lietuva. Kraštovaizdis ir architektūra (rusų k.) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Lietuva. Kraštovaizdis ir architektūra (rusų k.) aprašymas

  Aprašymas

  Puikios estetinės ir techninės (fotografuota 100×120 mm plokštelėse) kokybės nuotraukų albumas. Vaizdai knygoje sugrupuoti keturiomis temomis: Vilnius: Europos centro miestas, kraštovaizdis: žemės ir dangaus peizažai, miestai ir miesteliai: krikščionybės, dvarų ir pirklių palikimas, Kuršių nerija: “Žadą užgniaužianti pirmykštė didybė…”. Kiekviena tema pradedama įžanginiu rašiniu.
  Vilniui skirtame skyriuje – žymiausių miesto architektūros paminklų išorės ir vidaus nuotraukos, gatvelių vaizdai, panoramos. Kraštovaizdžio skyriuje – gamtiniai ir kultūriniai peizažai, didžiausios traukos vietos. Miestų ir miestelių skyriuje – Kauno, Kėdainių, miestelių ir bažnytkaimių, dvarų ir bažnytėlių vaizdai. Albumas baigiamas egzotiškomis Kuršių nerijos nuotraukomis.

  Leave a Reply