Lietuva (lenkų k.) pdf, epub, mobi

Lietuva (lenkų k.) | Giedrė Jankevičiūtė

Atsisiųsti knygą Lietuva (lenkų k.) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
R. Paknio leidykla

 • Išleidimo metai: 2006
 • Formatas: 21×12, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 192
 • ISBN ar kodas: 9789955736295


 • Lietuva (lenkų k.).pdf
  Lietuva (lenkų k.).epub
  Lietuva (lenkų k.).mobi


  Lietuva (lenkų k.) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Lietuva (lenkų k.) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Lietuva (lenkų k.) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Lietuva (lenkų k.) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Lietuva (lenkų k.) aprašymas

  Aprašymas

  Vadovas krašto istorijai, kultūrai ir gamtai pažinti.
  Įžangoje – bendros pastabos apie valstybę, jos istoriją, kraštovaizdį, įdomias vietas, virtuvę, suvenyrus. Šešiuose knygos skyriuose pasakojama apie Vilniaus, Kauno ir jų apylinkių, Žemaitijos, Aukštaitijos, Dzūkijos bei pajūrio ir pamario regionų lankytinus objektus. Čia rasite architektūros paminklų (įvairių tikėjimų maldos namų, dvarų, malūnų, tiltų), dailės kūrinių (sakralinių paveikslų, paminklų, kryžių ir koplytėlių), gamtos įdomybių (nacionalinių ir regioninių parkų, ežerų, upių, akmenų, kalvų, medžių), muziejų, istorinių vietų ir kt. aprašus.
  Skyrių lapų kampučiai pažymėti skirtingomis spalvomis. Yra paminėtų asmenų ir plačiau aprašytų vietovių rodyklės, šios vietovės pažymėtos regionų žemėlapiuose, miestų planuose pažymėti aprašyti objektai. Vadove yra apie 500 iliustracijų.

  Leave a Reply