Lietuviški-angliški pasikalbėjimai kirpėjams pdf, epub, mobi

Lietuviški-angliški pasikalbėjimai kirpėjams | Jolanta Ščavinskienė

Atsisiųsti knygą Lietuviški-angliški pasikalbėjimai kirpėjams pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Neoprintas

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 122
 • ISBN ar kodas: 9786099539195


 • Lietuviški-angliški pasikalbėjimai kirpėjams.pdf
  Lietuviški-angliški pasikalbėjimai kirpėjams.epub
  Lietuviški-angliški pasikalbėjimai kirpėjams.mobi


  Lietuviški-angliški pasikalbėjimai kirpėjams pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Lietuviški-angliški pasikalbėjimai kirpėjams pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Lietuviški-angliški pasikalbėjimai kirpėjams knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Lietuviški-angliški pasikalbėjimai kirpėjams pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Lietuviški-angliški pasikalbėjimai kirpėjams aprašymas

  Aprašymas

  Ši knygelė “Lietuviški-angliški pasikalbėjimai kirpėjams / Small talk for Hairdressers” skiriama kirpėjoms ir kirpėjams, lietuviams turistams, vykstantiems dirbti ar gyventi į Didžiąją Britaniją ar į kitas angliškai kalbančias šalis.

  Joje pateikiama daugiau kaip 7000 transkribuotų žodžių, kalbinio bendravimo situacijoms reikalingiausi posakiai, frazės, klausimai, dialogai, pokalbiai.

  Nemenkas anglų-lietuvių kalbos žodynėlis, kuriame rasite žodžius, leisiančius papildyti ir plačiau pasinaudoti frazėmis bei žodžių junginiais, o taip pat žodžius reikalingus dirbant salone, dalyvaujant kirpėjų meistriškumo seminaruose, norint įsidarbinti pas angliškai kalbantį salono savininką ir norint nusipirkti norimą kosmetikos produktą ar įrankius specializuotose kirpėjų parduotuvėse ar prekybos centruose.

  Leave a Reply