Lietuviškieji Česlovo Milošo kontekstai pdf, epub, mobi

Lietuviškieji Česlovo Milošo kontekstai | Viktorija Daujotytė, Mindaugas Kvietkauskas

Atsisiųsti knygą Lietuviškieji Česlovo Milošo kontekstai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 359
 • ISBN ar kodas: 9786094250521 • Lietuviškieji Česlovo Milošo kontekstai.pdf
  Lietuviškieji Česlovo Milošo kontekstai.epub
  Lietuviškieji Česlovo Milošo kontekstai.mobi


  Lietuviškieji Česlovo Milošo kontekstai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Lietuviškieji Česlovo Milošo kontekstai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Lietuviškieji Česlovo Milošo kontekstai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Lietuviškieji Česlovo Milošo kontekstai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Lietuviškieji Česlovo Milošo kontekstai aprašymas

  Aprašymas

  Ši monografija – tai dar vienas svarus Česlovo Milošo asmenybės prasmių ir reikšmių mūsų Pasauliui liudijimas. Ji dar aiškiau, akivaizdžiau padeda skaitančiam suvokti, kad Milošo pasaulėjauta, vertybių sistema – mūsų nūdienos egzitencinė dalis […] Tokio tyrimo rezultatas: kažin ar po šios studijos dar kam nors kils abejonių, kad Milošas – dviejų modernių visuomenių (lenkiškos ir lietuviškos) reiškėjas, o jo biografijos lietuviškai-lenkiškas dvilypumas, pasaulėjautos ypatingumas – durys į sudėtingą, kartais sunkiai perprantamą, lietuvių-lenkų santykių labirintą.
  Dr. Rimantas Miknys

  Knyga patraukia ir įtraukia skaitytoją. Puslapis po puslapio atsiveria sudėtingas, platus ir gilus lietuviškasis Milošo pasaulis. Žodis “palimpsestas” […] puikiai tinka nusakant visų Milošo lietuviškųjų kontekstų sluoksnius – jų daugialypiškumą, asmenų biografijų ir jų pasaulėvaizdžių, Lietuvos kultūros ir istorijos įvykių koncentrus ir epicentrus – visus takus, kuriais skaitytoją veda studija.
  Prof. dr. Vytautas Martinkus

  Leave a Reply