Lietuvių kalbos etiketas: semantika ir pragmatika pdf, epub, mobi

Lietuvių kalbos etiketas: semantika ir pragmatika | Giedrė Čepaitienė

Atsisiųsti knygą Lietuvių kalbos etiketas: semantika ir pragmatika pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Šiaulių universiteto leidykla

 • Išleidimo metai: 2007
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 343
 • ISBN ar kodas: 978998638743


 • Lietuvių kalbos etiketas: semantika ir pragmatika.pdf
  Lietuvių kalbos etiketas: semantika ir pragmatika.epub
  Lietuvių kalbos etiketas: semantika ir pragmatika.mobi


  Lietuvių kalbos etiketas: semantika ir pragmatika pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Lietuvių kalbos etiketas: semantika ir pragmatika pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Lietuvių kalbos etiketas: semantika ir pragmatika knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Lietuvių kalbos etiketas: semantika ir pragmatika pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Lietuvių kalbos etiketas: semantika ir pragmatika aprašymas

  Aprašymas

  Kalbos etiketas atspindi tam tikros bendruomenės (tautos, kurio nors sociumo) verbalinio bendravimo normas, kai šnekos akto dalyviai užmezga kontaktą, jį palaiko ir baigia, atsižvelgdami į savo socialinius vaidmenis, statusą bendruomenėje bei tarpasmeninius santykius ir bendravimo aplink} bes. Bet kurios tautos kalbos etiketas sudaro pasaulio vaizdo kalboje dalį. Būdamas susijęs su etika, jis parodo, kurias etines vertybes įtvirtina kiekviena tauta savo kalboje. Antra vertus, savo kalbine raiška jis atskleidžia, kaip tos vertybės yra įtvirtinamos, kuriais būdais ir kuriomis aplinkybėmis yra realizuojamos ir pan.

  Ši mokslo monografija “Lietuvių kalbos etiketas: semantika ir pragmatika” visų pirma skirta specialistams, tyrinėjantiems šnekos aktų ypatumus. Ji gali būti panaudota kaip mokslinių žinių šaltinis doktorantūros studijoms. Monografija pravers ir humanitarinių fakultetų studentams, pirmiausia kalbotyros bei komunikacijos krypčių magistrantams ir bakalaurantams, taip pat tiems, kurie domėsis įvairiais lingvistinės kultūrologijos klausimais.

  Leave a Reply