Lietuvių kalbos sintaksė: teorija ir praktika I pdf, epub, mobi

Lietuvių kalbos sintaksė: teorija ir praktika I | Laimutė Bučienė

Atsisiųsti knygą Lietuvių kalbos sintaksė: teorija ir praktika I pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos edukologijos universiteto leidykla

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 136
 • ISBN ar kodas: 9789955209300 • Lietuvių kalbos sintaksė: teorija ir praktika I.pdf
  Lietuvių kalbos sintaksė: teorija ir praktika I.epub
  Lietuvių kalbos sintaksė: teorija ir praktika I.mobi


  Lietuvių kalbos sintaksė: teorija ir praktika I pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Lietuvių kalbos sintaksė: teorija ir praktika I pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Lietuvių kalbos sintaksė: teorija ir praktika I knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Lietuvių kalbos sintaksė: teorija ir praktika I pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Lietuvių kalbos sintaksė: teorija ir praktika I aprašymas

  Aprašymas

  Ši mokomoji knyga “Lietuvių kalbos sintaksė: teorija ir praktika I” atitinka Lietuvos edukologijos universiteto lietuvių filologijos bakalauro studijų programą ir pirmiausia skiriama šio universiteto Lituanistikos fakulteto studentams, besimokantiems lietuvių kalbos sintaksės. Taip pat šiuo darbu galės pasinaudoti ir kitų aukštųjų mokyklų studentai, mokytojai lituanistai ir visi, kurie gilina ir papildo mokykloje jgytas sintaksės žinias.

  Autorė, rašydama šį darbą, rėmėsi jau turimais akademiniais lietuvių kalbos gramatikos veikalais, Jono Balkevičiaus, Vytauto Sirtauto ir Cesio Grendos vadovėliais ir kitomis studijomis bei moksliniais straipsniais. Labiausiai orientuotasi į Vito Labučio „Lietuvių kalbos sintaksę” (2002 m.), jos teorines nuostatas.

  Pirmojoje knygoje mokoma žodžių ryšių ir junginių sintaksės. Vienoje vietoje glaustai ir sistemingai aptariami lietuvių kalbos žodžių junginių sintaksės teoriniai dalykai, pateikiamos metodinės rekomendacijos dėl sintaksinės analizės, užduotys ir pratimai. Darbo tikslas – susisteminti ir gilinti mokykloje įgytas žodžių junginių sintaksės žinias, ugdyti įgūdžius savarankiškai studijuoti ir kritiškai vertinti mokslinės literatūros šaltinius, kvalifikuotai nagrinėti žodžių ryšius ir junginius, suprasti jų vietą bendrojoje sintaksės sistemoje. Analizuojant žodžių ryšius, žodžių junginius kartu mokomasi suvokti ir vidinę sakinio struktūrą.

  Leave a Reply