Lietuvių kalbos užduotys 3 klasei, pirma dalis pdf, epub, mobi

Lietuvių kalbos užduotys 3 klasei, pirma dalis | Levutė Karčiauskienė, Alma Liutkienė

Atsisiųsti knygą Lietuvių kalbos užduotys 3 klasei, pirma dalis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Gimtasis žodis

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 21×30, minkšti višeliai
 • Puslapių skaičius: 80
 • ISBN ar kodas: 9789955164791 • Lietuvių kalbos užduotys 3 klasei, pirma dalis.pdf
  Lietuvių kalbos užduotys 3 klasei, pirma dalis.epub
  Lietuvių kalbos užduotys 3 klasei, pirma dalis.mobi


  Lietuvių kalbos užduotys 3 klasei, pirma dalis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Lietuvių kalbos užduotys 3 klasei, pirma dalis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Lietuvių kalbos užduotys 3 klasei, pirma dalis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Lietuvių kalbos užduotys 3 klasei, pirma dalis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Lietuvių kalbos užduotys 3 klasei, pirma dalis aprašymas

  Aprašymas

  Leidinys “Lietuvių kalbos užduotys 3 klasei, pirma dalis” paruoštas tam, kad padėti trečiokui geriau suprasti ir branginti lietuvių kalbą. Daugelį pateiktų užduočių mokiniai gebės atlikti savarankiškai. Kai kur reikės mokytojo pagalbos.

  Simboliu pažymėtomis užduotimis, kviečiama perskaityti daug įdomių kūrinių: pasakojimų, pasakų, padavimų, sakmių, eilėraščių ir kt. Siekiant padėti geriau suprasti perskaitytą kūrinį, pateiktos įvairios užduotys. Autorės nori, kad trečiokas susidraugautų su knyga, pamėgtų skaityti, dažniau lankytusi bibliotekoje, ieškotų informacijos ir internete.

  Atlikdami įvairias rašymo užduotis, mokiniai mokysis rašyti be klaidų, sudaryti sakinius ar kurti trumpus pasakojimus. Siekiama aiškia ir taisyklinga kalba reikšti savo mintis, skatinama kurti, drąsiai išsakyti savo nuomonę, mokytis atpasakoti ir pasakoti. Pratybose siūloma žodžiu ir raštu kurti įvairias istorijas, kad mokiniai geriau mokėtų papasakoti apie save ir pasaulį.

  Kai kurias užduotis turės atlikti kartu su savo draugais, todėl galės dar geriau juos pažinti, mokysis dirbti drauge, turės galimybę pamokoje kalbėtis apie jiems svarbius dalykus.

  Leave a Reply