Lietuvių literatūra ir reklama: vartotojų visuomenės poezija pdf, epub, mobi

Lietuvių literatūra ir reklama: vartotojų visuomenės poezija | Dainius Vaitiekūnas

Atsisiųsti knygą Lietuvių literatūra ir reklama: vartotojų visuomenės poezija pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos edukologijos universiteto leidykla

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 17×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 196
 • ISBN ar kodas: 9789955209263 • Lietuvių literatūra ir reklama: vartotojų visuomenės poezija.pdf
  Lietuvių literatūra ir reklama: vartotojų visuomenės poezija.epub
  Lietuvių literatūra ir reklama: vartotojų visuomenės poezija.mobi


  Lietuvių literatūra ir reklama: vartotojų visuomenės poezija pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Lietuvių literatūra ir reklama: vartotojų visuomenės poezija pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Lietuvių literatūra ir reklama: vartotojų visuomenės poezija knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Lietuvių literatūra ir reklama: vartotojų visuomenės poezija pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Lietuvių literatūra ir reklama: vartotojų visuomenės poezija aprašymas

  Aprašymas

  Literatūra, kuri siekia vaizduoti šiuolaikinį gyvenimą, nebegali ignoruoti reklamos ir jos reklamuojamų produktų. Monografija “Lietuvių literatūra ir reklama: vartotojų visuomenės poezija” pasakoja apie šiuolaikinės lietuvių literatūros ir reklamos susitikimus, kurie ne visada pasibaigia konfliktiškai.
  Išskiriamos pagrindinės reklamos motyvų panaudojimo literatūroje strategijos, sąsajos su vertybine sakytojo laikysena. Parodoma, kaip šiuolaikinė lietuvių literatūra, pirmiausia poezija, artikuliuoja savo vietą visuomenėje, kaip išsako vartotojų visuomenės kritiką. Tiriant poezijos santykį su reklaminiais pranešimais, ryškėja estetinio ir manipuliacinio teksto skirtumai ir tam tikri jų santykio dėsningumai.

  Leave a Reply