Lietuvių literatūros chrestomatija 11 kl. 2 d. Romantizmas. Realizmas. Neoromantizmas pdf, epub, mobi

Lietuvių literatūros chrestomatija 11 kl. 2 d. Romantizmas. Realizmas. Neoromantizmas | Sud. Aušra Martišiūtė-Linartienė

Atsisiųsti knygą Lietuvių literatūros chrestomatija 11 kl. 2 d. Romantizmas. Realizmas. Neoromantizmas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 17×24, minkšti viešeliai
 • Puslapių skaičius: 610
 • ISBN ar kodas: 9786094250576 • Lietuvių literatūros chrestomatija 11 kl. 2 d. Romantizmas. Realizmas. Neoromantizmas.pdf
  Lietuvių literatūros chrestomatija 11 kl. 2 d. Romantizmas. Realizmas. Neoromantizmas.epub
  Lietuvių literatūros chrestomatija 11 kl. 2 d. Romantizmas. Realizmas. Neoromantizmas.mobi


  Lietuvių literatūros chrestomatija 11 kl. 2 d. Romantizmas. Realizmas. Neoromantizmas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Lietuvių literatūros chrestomatija 11 kl. 2 d. Romantizmas. Realizmas. Neoromantizmas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Lietuvių literatūros chrestomatija 11 kl. 2 d. Romantizmas. Realizmas. Neoromantizmas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Lietuvių literatūros chrestomatija 11 kl. 2 d. Romantizmas. Realizmas. Neoromantizmas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Lietuvių literatūros chrestomatija 11 kl. 2 d. Romantizmas. Realizmas. Neoromantizmas aprašymas

  Aprašymas

  Antroji chrestomatijos knyga aprėpia Lietuvos, Europos, Rusijos literatūrą, sukurtą per imperijų laikus – XIX šimtmetį ir XX a. pradžią. Skaitydamas šiuos kūrinius, tęsdamas pokalbius su protėviais ir jų kaimynais ar amžininkais, skaitytojas pereis sudėtingą, ne visuomet lengvą apmąstyti, bet neabejotinai prasmingą lietuvių kelią nuo senosios Lietuvos-Lenkijos Respublikos žlugimo iki modernios tautinės Lietuvos Respublikos. Tai kelias nuo daugiakalbės LDK kultūros iki modernios lietuviškos kūrybos.

  Kaip ir pirmoje chrestomatijos dalyje, skaitytojas čia ras apžvalginius ir įvadinius straipsnius, padedančius suvokti literatūros kūrinius jų istoriniame kontekste, užduotis ir klausimus, skatinančius aiškintis tekstus, jų keliamas idėjas ir problemas, taip pat laiko juostą ir žodynėlį, leidžiančius pasitikrinti chronologijos ir vartojamų terminų tikslumą. Chrestomatijos naujovė – joje skelbiamas naujas Adomo Mickevičiaus baladės „Romantika“ vertimas, kurį specialiai išvertė poetas Kornelijus Platelis, taip pat čia atrasite ir atnaujintas Antano Strazdo eilėraščių redakcijas.

  Leave a Reply