Lietuvos byla – mano byla pdf, epub, mobi

Lietuvos byla - mano byla | Vidmantas Valiušaitis

Atsisiųsti knygą Lietuvos byla – mano byla pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Žara

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 215
 • ISBN ar kodas: 9789986343172


 • Lietuvos byla – mano byla.pdf
  Lietuvos byla – mano byla.epub
  Lietuvos byla – mano byla.mobi


  Lietuvos byla – mano byla pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Lietuvos byla – mano byla pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Lietuvos byla – mano byla knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Lietuvos byla – mano byla pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Lietuvos byla – mano byla aprašymas

  Aprašymas

  Žinomo žurnalisto ir publicisto knygoje “Lietuvos byla – mano byla” pateikiama legendinio JAV ir Lietuvos diplomato, žurnalisto ir rezistento Vytauto Antano Dambravos biografija.
  Knyga “Lietuvos byla – mano byla” parašyta lengva plunksna – patraukliai, geru stiliumi, aiškiai ir logiškai. Kalba sklandi, išradingas dėstymas. Pasakojama su intriga, be didaktikos.

  “Bolivijos rašytojams ir spaudai Vytautas Dambrava yra išskirtinės ir svarbios asmenybės atspindys. Pagal kilmę lietuvis, Jungtinių Valstijų pilietis, jis yra ištikimas gėrio tarnyboje. Tikras dvasios ir intelekto aristokratas. Ką jis mąsto, ką kalba ir ką rašo – viskas turi švarų įspaudą, liudijantį apie gėrį.”
  ALFREDO ALEXANDER JORD?N, Bolivijos dienraščio „Hoy“ vyr. redaktorius

  “Kilęs iš Vidurio Europos, ponas Dambrava yra labai išsilavinęs ir turi puikią politinę įžvalgą. Jo intelektualinis pajėgumas, kaip ir jo politinė nuovoka, pranoksta bendradarbių lygmenį Generaliniame konsulate. <…> Jo erudicija ir įžvalgumas – europiniai; visada mandagus, ypač su moterimis, kupinas Senojo Pasaulio elegancijos, kuri jam taip tinka. <…> Iškalba ponas Dambrava yra nepralenkiamas. Bet jis niekad netuščiažodžiauja. Reikalui esant, jis gali kalbėti apie dalyko esmę – be užuolankų ir tiesiai.”
  GEORGE A. RYLANCE, JAV viešųjų reikalų pareigūnas, ministras

  “Jis žino tūkstančius būdų, kaip įsigyti draugų ir natūraliai vykdyti užsibrėžtą misiją. Degtinė, pianinas, daina – viskas jam gali tarnauti ardant kliūtis ir užmezgant santykius tarp „aš“ ir „tu“. Natūraliai draugiškas ir tikrai dosnus. Kaip graikas Zorba – jis gali improvizuoti bet kada ir kaip panorės. <…> Jis turi retą savybę visuomet būti ištikimas savo draugams, draugams kitataučiams, drauge visuomet išlikdamas lojalus valstybei, kuriai jis atstovauja.”
  Prof. dr. AUGUSTIN FERNANDEZ DEL VALLE, Monterėjaus universiteto filosofijos profesorius

  “Jo savybės yra unikalios – turi ne tik proto, bet ir širdies. Dirba sparčiai, energingai, darbui atsidavęs be išlygų. <…> Būtų pajėgus imtis didelės atsakomybės reikalaujančių darbų, ir tai atliktų išbaigtai, su vaizduote.”
  JOHN DAVIS LODGE, JAV ambasadorius

  “Jo sugebėjimas rasti išeitį, stiprinti ryšius, mokėjimas palenkti į savo pusę yra fenomenalus. Jis pasiekė aukščiausio lygio profesinę kompetenciją visose srityse. Be to, jis yra svarbus krašto visuomenės narys, kuriuo mes pasikliaujame ir vertiname labiau nei bet kokia vertinimo ataskaita galėtų tai apibūdinti. Bendras įvertinimas: Veikla buvo aukščiausio lygio ir yra beveik neprilygstama.”
  EARL H. LUBENSKY, JAV misijos El Salvadore vadovas

  Knygos “Lietuvos byla – mano byla” autorius – Vidmantas Valiusaitis – žurnalistas, publicistas, redaktorius, politikos ir kultūros apžvalgininkas, MRU Adolfo Damušio demokratijos studijų centro vadovas.

  Leave a Reply