Lietuvos etnografinių regionų lopšinės (su papildyta realybe) pdf, epub, mobi

Lietuvos etnografinių regionų lopšinės (su papildyta realybe) |

Atsisiųsti knygą Lietuvos etnografinių regionų lopšinės (su papildyta realybe) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Iron Solutions

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 21×23, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 10
 • ISBN ar kodas: 9786099580302


 • Lietuvos etnografinių regionų lopšinės (su papildyta realybe).pdf
  Lietuvos etnografinių regionų lopšinės (su papildyta realybe).epub
  Lietuvos etnografinių regionų lopšinės (su papildyta realybe).mobi


  Lietuvos etnografinių regionų lopšinės (su papildyta realybe) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Lietuvos etnografinių regionų lopšinės (su papildyta realybe) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Lietuvos etnografinių regionų lopšinės (su papildyta realybe) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Lietuvos etnografinių regionų lopšinės (su papildyta realybe) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Lietuvos etnografinių regionų lopšinės (su papildyta realybe) aprašymas

  Aprašymas

  Interaktyvi Lietuvos etnografinių regionų lopšinių knygelė “Gugi lopšinės”– tikras autentiškumo švyturys lietuviškų lopšinių rinkoje. Lietuvos kompiuterinės grafikos meistrų su begaline meile ir kruopštumu išpieštas kiekvienas knygelės personažas pakerės nuoširdumu ir besišypsančiomis akimis ne tik pačius mažiausius lopšinių mylėtojus.

  Be to, dainuojančius knygos personažus gali išgirsti! Tereikia parsisiųsti nemokamą programėlę išmaniajam telefonui ir ekrane pasirodžiusiame Lietuvos žemėlapyje pažymėti regioną, kurio lopšines norite išgirsti. Vienu paspaudimu mėgausitės autentiška mūsų senolių tarme skambančiomis lopšinėmis.

  Lietuvos etnografinius regionus padės pažinti ne tik lopšinės ir skirtingos tarmės, bet ir autentiški drabužiai, kuriais vilki ir animuoti, ir iliustracijose pavaizduoti kaukų personažai.

  Smagios pažinties su Gugi pasauliu, kuriuos galėsite pažinti ir su jais keliauti dar kuriamose istorijose ir žaidimuose. Padovanokite sau ir savo mažiesiems unikalią galimybę kas vakarą niūniuoti savo krašto istoriją. Tegul Jūsų namai prisipildo autentiško lietuviškumo dvasia.

  Papildomai prie anotacijos video filmukas

  Leave a Reply