Lietuvos grybai pdf, epub, mobi

Lietuvos grybai | Valdas Sasnauskas

Atsisiųsti knygą Lietuvos grybai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 256
 • ISBN ar kodas: 9786090402412 • Lietuvos grybai.pdf
  Lietuvos grybai.epub
  Lietuvos grybai.mobi


  Lietuvos grybai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Lietuvos grybai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Lietuvos grybai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Lietuvos grybai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Lietuvos grybai aprašymas

  Aprašymas

  “Lietuvos grybai” – tai knyga, kurią privalu turėti kiekvienam susiruošusiam grybauti, gaminančiam grybų patiekalus ar tiesiog norinčiam sužinoti daugiau apie grybus.

  Čia rasite gausybę vertingos informacijos apie grybų naudingąsias ir net gydomąsias savybes, įvairiausių grybų paruošimo būdų bei receptų ir, svarbiausia, pažinsite Lietuvos grybus.
  Knygoje “Lietuvos grybai” aiškiai ir išsamiai aprašytos visos mūsų miškuose dažniausiai aptinkamos grybų rūšys. Sužinosite, kurie grybai yra valgomi, kurie nuodingi, kur auga vienos ar kitos rūšies grybai ir kada geriausia jų ieškoti.

  Knyga “Lietuvos grybai” iliustruota nuotraukomis, o svarbiausia informacija pažymėta simboliais, kurie padės orientuotis grybų įvairovėje greitai ir lengvai.

  Leave a Reply